Газета по-надвірнянськи
 

УКРОП висунув Василя Курмана кандидатом на посаду Переріслянського сільського голови ОТГ

20 жовтня 2017, 13:51 | Рубрика: Передвиборна агітація Версія для друку Версія для друку 777 переглядів

29 жовтня у Переріслянській ОТГ відбудуться вибори депутатів та голови об’єднаної територіальної громади (ОТГ). «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» делегує трьох своїх кандидатів у депутати, а на посаду очільника громади – жителя с. Волосів Василя Курмана.

Курман

«УКРОП має великі шанси потрапити до рад ОТГ Прикарпаття, тому на цих виборах я сподіваюся на хороші результати, оскільки іду в команді успішних людей, а головне – у команді, яка вміє ефективно працювати», – зауважив кандидат.

Перш за все, Василь Курман має намір працювати над ремонтом доріг у Переріслянській ОТГ, оскільки це наразі одна із найболючіших проблем для жителів краю.

«Крім того, потрібно провести розпаювання земель, які уже кілька років не обробляють і які, на жаль, залишаються у ганебному стані, серйозно попрацювати над вирішенням екологічних проблем, а, зокрема, очистити річку Стримбу та укріпити її береги. Щодо інших першочергових завдань, то хотілося б у найближчому майбутньому бачити у Волосівській школі новий спортивний майданчик, а також допомогти із фінансуванням місцевим футбольним командам», – ділиться планами кандидат.

За словами керівника Надвірнянської районної організації УКРОПу Івана Козловського, Василь Курман – це саме той кандидат, який прагне якісних змін, готовий їх впроваджувати, тож неодмінно лобіюватиме інтереси громади на всіх рівнях.

Мар`яна МАЗУР.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!