Газета по-надвірнянськи
 

Увічнять Хрести на Куполах славу Господню

27 жовтня 2017, 13:43 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 160 переглядів

Цьогорічного свята Покрови у мікрорайоні на вул. Руднєва у Надвірній у Богослужбовій каплиці Покрови Пресвятої Богородиці, яка тимчасово служить храмом, відзначали храмове свято сотні вірян не лише цієї парафії, але й Надвірної і нашого краю.

Священики

Його особливістю та характерною пам`ятною і знаковою відмітиною стало освячення двох Куполів і трьох надкупольних Хрестів для новоспоруджуваного тут, на вул. М. Черемшини, величного храму. Архиєрейську Службу Божу з нагоди храмового свята очолив Владика Коломийської єпархії УГКЦ Василь Івасюк у співслужінні з отцем-деканом Надвірнянським Андрієм Бакотою та отцем-парохом Юрієм Зеленчуком і численним духовенством із Надвірної та навколишніх сіл. У цей день віддали шану  живим і спом`янули у молитві і проповіді полеглих героїв, котрі боронили і боронять нашу українську землю на східних кордонах від російсько-московського агресора, а також вояків-повстанців у День відзначення 75-річчя створення УПА, у День захисника України і День українського козацтва.

Куполи

Того дня легко дихалось, добре відчувалося і пізнавалося слово Святого писання. Віряни ревно і душевно молилися та припадали до новоосвячених Хрестів. Воістину сила духовного прозріння і натхнення проймала кожного, хто став свідком цієї події.

церква

Іван ГРИДЖУК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!