- Народна Воля - http://volya.if.ua -

16-а сесія районної ради

Posted By Модератор On 24.11.2017 @ 14:28 In У районній раді | No Comments

23 листопада відбулася 16-а сесія Надвірнянської районної ради, яку вів голова Іван Гурмак. Відкриваючи сесію, він наголосив, що в цю листопадову пору переживаємо і відзначаємо переломні події в Українській державі, пов`язані як із 99-ю річницею Листопадового зриву у 1918-му, так із 4-ю річницею Революції Гідності у 2013-му. Маємо замислитися над тим, чи реалізовуємо належно ідеали, за які загинули сотні українців-співвітчизників. Небесна Сотня, її Герої стали новітніми мучениками за нашу Гідність і Свободу та кличуть-звертаються до нас із небес пам`ятати їхню жертву в ім`я державності України і бути гідними будівничими повноправного сьогодення.

Гурмак [1]

Депутати й учасники сесійного засідання хвилиною мовчання вшанували  пам`ять загиблих за волю України і свого колеги-депутата Івана Гевкалюка, який передчасно відійшов у Вічність.

Голова районної ради Іван Гурмак виконав приємну місію, вручивши Подяки голови районної ради за активну громадянську позицію та сумлінну громадську діяльність ветерану просвітянської і союзянської ниви Аріадні Срібні з нагоди її 85-річчя, а також голові Надвірнянської районної виборчої комісії Ярославу Лесюку.

У своєму подячному слові Ярослав Лесюк звернув увагу, що як голова районної виборчої комісії він і надалі виконуватиме свої обов`язки у рамках Конституції України і чинного законодавства та не допустить порушень чинного законодавства і незаконного втручання у нинішній виборчий процес у об`єднаних територіальних громадах, а також висловив сподівання на належне й об`єктивне розслідування правоохоронними органами цьоготижневого інциденту у районній виборчій комісії з боку одного із членів Делятинської селищної виборчої комісії.

900 [2]

Затвердивши порядок денний, депутати оголосили свої запити, звернення, заяви. Заступник голови районної ради, депутат Ігор Писклинець, зокрема, звернувся до керівництва Надвірнянського відділу поліції щодо об`єктивного розслідування навмисного підпалу власного автомобіля кандидата на посаду Ланчинського селищного голови ОТГ Михайла Греська. Водночас Ігор Писклинець звернув увагу керівництва Надвірнянської райдержадміністрації та облдержадміністрації на недопустимість втручання керівників і відповідальних працівників районної й обласної виконавчої влади у виборчий процес, що було допущено, за його переконанням, під час виборчого процесу у Ланчинській і Переріслянській ОТГ, а також застеріг керівників і працівників бюджетних організацій нашого району не дозволяти владним структурам залучати й агітувати їх у робочий час за тих чи інших кандидатів у виборах голови і депутатів Делятинської ОТГ. Його думку-пересторогу розділив голова районної ради Іван Гурмак, попередивши, що у випадку проведення передвиборчої агітації у незаконний спосіб буде скликана позачергова сесія районної ради, яка вживе заходів впливу до районної виконавчої влади згідно із законом про місцеве самоврядування.

Гунда [3]

Після інформації голови районної виборчої комісії Ярослава Лесюка сесія районної ради  взяла її до уваги і вирішила достроково припинити повноваження депутатів районної ради Івана Гевкалюка та Марії Яворської згідно з поданими ними заявами, обраних відповідно за списками районних організацій політичних партій «Воля» та ВО «Свобода», і визнала обраними депутатами районної ради Андрія Олексійовича Гунду і Дмитра Дмитровича Гандзюка, обраних  відповідно за списками районних організацій політичних партій «Воля» і ВО «Свобода». Обидва  обранці прийняли присягу депутата Надвірнянської районної ради і отримали депутатські посвідчення від голови районної виборчої комісії Ярослава Лесюка.

Сесія взяла до уваги заяви депутата Андрія Гунди про його входження у депутатську фракцію ПП «Воля» і депутата Дмитра Гандзюка у депутатську фракцію ПП ВО «Свобода».

За поданням голови районної ради, підтриманим президією районної ради, сесія внесла зміни до складу постійних депутатських комісій, достроково припинивши повноваження члена депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, податків, інвестицій та регуляторної політики Івана Гевкалюка та члена депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, комунальної власності, земельних відносин та екології Марії Яворської, обравши депутата Дмитра Гандзюка членом депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, податків, інвестицій та регуляторної політики, а депутата Андрія Гунду – членом депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, комунальної власності, земельних відносин та екології.

депутат [4]

У результаті голосувань пропозиції депутата Андрія Гунди щодо обрання його і депутата Дмитра Гандзюка членами бюджетної комісії, а за другою пропозицією – обрати його членом бюджетної комісії, а Дмитра Гандзюка – членом соціально-економічної комісії, мотивуючи, що саме їх попередники-депутати Іван Гевкалюк і Марія Яворська працювали відповідно у цих комісіях, не набрали відповідної кількості голосів.

Голова районної ради Іван Гурмак висловив подяку за активну депутатську діяльність Івану Гевкалюку (посмертно) та Марії Яворській, а також побажав результативної депутатської роботи новообраним депутатам Дмитрові Гандзюку і Андрію Гунді.

Сесія прийняла звернення до Міністра фінансів України, керівництва облдержадміністрації й обласної ради, народних депутатів України від Прикарпаття щодо критичного стану із виплати заробітної плати технічним і працівникам дошкільних установ нашого району.

Детальніше про перебіг сесії, котра обговорила майже чотири десятки питань, та її рішення – у наступному числі.

Наш кор.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2017/11/16-a-sesiya-rajonnoji-rady/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/Гурмак.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/900.jpg

[3] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/Гунда.jpg

[4] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/депутат.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.