Газета по-надвірнянськи
 

КОЛИ УЧНІ ПІДУТЬ ДО ШКОЛИ?

10 листопада 2017, 16:29 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 544 переглядів

котельня

Заручниками ситуації стали 1100 учнів та кілька тисяч жителів Надвірної. Чи запрацює, нарешті, котельня ТзОВ «Струмок»?

Ситуацію обговорили районна й обласна спецкомісії

Насамперед уточнимо, що райдержадміністрація не отримала відповіді на свого листа, адресованого директору ТзОВ «Струмок» О. Янцюк від 15 серпня ц. р., щодо надання інформації про стан виконання завдань з підготовки очолюваного підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року, а також поінформувати про проблемні питання, які потребують вирішення у період підготовки до опалювального сезону.

У п`ятницю, 3 листопада, питання про зрив опалювального сезону збоку ТзОВ «Струмок» обговорила районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови РДА Олександра Кеніза.

Заплановано також сьогодні, 10 листопада, на цій комісії обговорити ситуацію щодо випробування теплотраси та інші питання, пов’язані з неопаленням шкіл.

Комісія вирішила: ТзОВ «Струмок» терміново забезпечити послугами теплопостачання споживачів центральної частини міста Надвірної, з якими укладені договори на надання вказаних послуг; відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства (Т. Угринчук) звернутися з відповідним листом до голови обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій з метою реагування на це; керівникам правоохоронних органів (І. Кавінський, В. Марчук, Р. Парфан) притягнути винних осіб до відповідальності за службову недбалість відповідно до статті 367 Кримінального кодексу України за невиконання постачальником теплової енергії ТзОВ «Струмок» розпорядження Надвірнянської РДА від 13 жовтня 2017 року № 290 «Про початок опалювального сезону 2017-2018 року»; відділу освіти РДА (С. Северилов): рекомендувати внести зміни у структуру навчального процесу у Надвірнянських ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та №2, Надвірнянському РЦДТНПВМ із 6 по 11 листопада 2017 року; розробити резервний план організації навчально-виховного процесу у вказаних навчальних закладах при умові відсутності тепла із 13 листопада 2017 року; управлінню економічного розвитку і торгівлі РДА (Я. Старків) подати пропозиції щодо можливості перевезення учнів Надвірнянських ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та №2 в інші загальноосвітні заклади району, визначені відділом освіти РДА; управлінню фінансів РДА (М. Обідняк) при необхідності з резервного фонду районного бюджету передбачити фінансування перевезення учнів Надвірнянських ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та №2 в інші загальноосвітні заклади району, визначені відділом освіти РДА; Надвірнянській міжрайонній філії Державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» (О. Жеревчук) звернутися в ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» щодо проведення замірів викидів в атмосферу та аналізу каналізаційних стоків у загальноміські каналізаційні мережі від цілісного майнового комплексу в центральній частині м. Надвірна, який належить ТзОВ «Струмок».

***

Аналогічне питання ця ж районна комісія розглянула і 25 жовтня ц. р., вирішивши: ТзОВ «Струмок» терміново забезпечити послугами теплопостачання споживачів центральної частини міста, з якими укладені договори на надання вказаних послуг; рекомендувати міській раді надати в оренду теплові мережі ТзОВ «Струмок»; відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства (Т. Угринчук) створити робочу групу за участі представників міської ради щодо подальшої діяльності ТзОВ «Струмок»; відділу освіти РДА провести вчасно оплату за надані послуги ТзОВ «Струмок».

Контролює виконання обидвох рішень комісії заступник голови РДА Б. Зеленчук.

Термін виконання обидвох рішень визначений як невідкладний.

***

Як повідомив відділ прес-служби Івано-Франківської ОДА, під керівництвом першого заступника голови ОДА Марії Савки 6 листопада ц. р. відбулося позачергове засідання регіональної комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У ньому взяли участь заступник голови ОДА Ігор Пасічняк, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович, заступник голови РДА Богдан Зеленчук, начальники відділів РДА – освіти Степан Северилов і житлово-комунального господарства Тарас Угринчук, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, голова Громадської ради при РДА Віталій Трачук і представник ТзОВ «Струмок» Ігор Дем`янчук.

Обговорили проблемні питання щодо опалення у школах Надвірної, учні яких не можуть відвідувати уроки через відсутність теплопостачання від ТзОВ «Струмок» до приміщень навчальних закладів. Під удар потрапили ЗОШ № 1 та 2, також без тепла залишився районний центр дитячої творчості і районна бібліотека для юнацтва.

Як зазначалося, ТзОВ «Струмок» не виконує умов договору про постачання тепла в освітні заклади. Представники обласної влади наголосили, що фірма-виконавець упродовж кількох днів повинна забезпечити подання тепла у школи.

«Перш за все, ми маємо ставити у пріоритет наших дітей та їхню можливість здобувати знання, – зазначила Марія Савка. – Наразі ж склалася ситуація, через яку продовжено канікули. Враховуючи те, що органи влади зі свого боку виконують всі взяті на себе зобов’язання, то вимагаємо дотримання вами всіх пунктів договору щодо постачання теплоенергії».

Вона зазначила, що в разі продовження невиконання договору про постачання тепла, обласна влада звернеться до правоохоронних органів щодо оцінки дій посадових осіб підприємства.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!