Газета по-надвірнянськи
 

«Наше майбутнє – без шкідливих звичок»

10 листопада 2017, 14:45 | Рубрика: До відома краян, Конкурси-Проекти-Форуми Версія для друку Версія для друку 1,336 переглядів

Надвірнянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді оголошує конкурс соціальної реклами «Наше майбутнє – без шкідливих звичок», «Правильний вибір».

конкурс

Мета конкурсу – популяризація свідомого батьківства, здійснення соціальної роботи з профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі.

Тематика соціальної реклами: формування здорового способу життя; профілактика соціально-небезпечних хвороб у молодіжному середовищі; попередження насильства у сім’ї та запобігання ранньому соціальному сирітству; посилення відповідальності батьків за виховання дітей у сім’ї.

До участі у конкурсі запрошують учнів шкіл району, молодь, волонтерів, фізичних/юридичних осіб чи організацій, а також усіх небайдужих жителів району. Авторів кращих робіт у кожній номінації відзначать грамотами і відзнаками.

Роботи приймають до 16 листопада 2017 р. за адресою: м. Надвірна, м-н Шевченка, 39 (3-й поверх), Надвірнянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді або на E-mail: rcsm@ukr.net.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!