Газета по-надвірнянськи
 

Офіційна заява ТзОВ «Струмок»: «Ми не хочемо ні викупляти, ні орендувати цю котельню і не маємо жодних законних підстав для постачання тепла в освітні заклади».

10 листопада 2017, 16:39 | Рубрика: Ситуація Версія для друку Версія для друку 674 переглядів

Це підтверджує представник ТзОВ «Струмок» Ігор Дем`янчук і зазначає, що до зриву опалення освітніх закладів призвели такі незаконні дії із боку міської і районної виконавчої влади:

– Після закінчення минулого опалювального сезону ТзОВ «Струмок» направив до Надвірнянської міської ради приблизно 15 звернень про монтаж, демонтаж, реконструкцію чи ремонт теплотрас. Їм повідомили – вам не треба нічого ремонтувати, вкладати свої кошти, теплотраси готові до опалювального сезону.

Повинна діяти і райдержадміністрація, де є відповідні спеціалісти, але вони не провели жодного засідання чи зустрічі щодо готовності котелень до опалювального сезону. Повторююся, керівництво підприємства саме зверталося щодо стану теплотраси.

Інша причина – договір щодо оренди центрального теплового пункту закінчився у травні цього року. Через цей теплопункт проходить траса до юнацької бібліотеки і клубу «Нафтовик». Просимо продовжити, але підприємство подають до суду і договір визнають недійсним. І все – котельня не може подати тепло. Між іншим, щомісяця ТзОВ «Струмок» сплачувало у міський бюджет Надвірної приблизно 40 тисяч гривень, деякі теплопостачальні підприємства – 700 гривень. У таких умовах прийнято рішення – розірвати угоду щодо оренди цілісного майнового комплексу котельні. Розпущено адміністративний штат – 27 працівників звільнено. Не створено жодних умов, щоб подавали тепло.

2 листопада ц. р. на 19-й сесії міської ради приймають незаконні рішення: об`єкт комунального майна без будь-якої тендерної і технічної документації передають якимось особам без інвентаризації. Порушена процедура передачі комунального майна, за що існує кримінальна відповідальність. Другим рішенням ТзОВ «Струмок» передають комунальне майно на півтора року, хоч згідно із Законом України «Про комунальне майно» мінімальний термін оренди п`ять років, а про «Теплову енергетику» – два роки. І знову порушення.

На даний момент, тобто 9 листопада ц. р., котельня, теплотраси, центральний тепловий пункт перебувають у комунальній власності Надвірнянської міської ради і коли ж подадуть тепло треба запитувати у міській раді та райдержадміністрації. Доступ до котельні відкритий.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!