Газета по-надвірнянськи
 

Особлива увага – теплопостачанню

17 листопада 2017, 14:40 | Рубрика: У районній раді Версія для друку Версія для друку 111 переглядів

На засіданні постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, комунальної власності, земельних відносин та екології скрупульозно підійшли до вивчення кожного питання. Чи не найбільше уваги надали зверненням КП «Теплокомуненерго», ТзОВ «Екоенергія Карпат» і «Карпатитеплопостач» щодо підвищення тарифів на послуги з виробництва та постачання теплової енергії.

Передусім, депутати районної ради Сергій Штогрин, Микола Гусак, Дмитро Гуменяк та Андрій Гуцько підтримали запропонований порядок денний. Серед цього: про внесення змін до рішення районної ради від 16 березня 2017 року «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік»; про інформацію районної державної адміністрації про хід виконання районних цільових програм, затверджених районною радою; про хід виконання рішень районної ради; про внесення змін до рішення районної ради від 18 лютого 2016 року №134-4/2016 «Про програму утримання об’єктів спільної власності територіальних громад  сіл, селищ, міст району» та про надання згоди на продовження терміну дії договору оренди приміщення і договорів користування приміщень.

А в питанні про надання дозволу відділу освіти РДА на списання основних засобів Дмитро Гуменяк акцентував на необхідності дотримання процедури, обумовленої законодавством України. Керівник господарської групи відділу освіти РДА Надія Качала проінформувала членів постійної депутатської комісії, що комісійно обстежили чотири міські школи і після висновків спеціалізованої фірми прийняли рішення про списання техніки, яка вже застаріла.

Особливо скрупульозно члени комісії підійшли до  вивчення питання про оренду частини приміщення котельні Пнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ТзОВ «Екоенергія Карпат» і підняття тарифу на теплопостачання для згаданого підприємства, ТзОВ «Карпатитеплопостач» і КП «Теплокомуненерго». Існують побоювання, щоб ситуація з неопаленням Надвірнянських ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та №2 не повторилася в інших населених пунктах району. Директор комунального підприємства Роман Мажак розповів, що зростання тарифу на теплопостачання викликане зростанням ціни на газ на 52% та паливно-мастильних матералів на 8%. – Ми не можемо впливати на ціну на газ, паливно-мастильні матеріали і дрова. Серед переваг «Теплокомуненерго» – гарантована подача тепла, якісне обладнання і сплата податків у районний бюджет (за десять місяців ц. р. відрахування склали приблизно 788 тисяч гривень). Після обговорення згадане питання винесли для розгляду на чергове сесійне засідання районної ради.

Щодо звернень двох приватних теплопостачальних підприємств депутати вирішили адресувати його райдержадміністрації, щоб до засідання президії районної ради підготувати відповідне техніко-економічне обгрунтуванння зростання тарифів. Також депутати підтримали внесення до порядку денного звернення ПАТ «Івано-Франківськцемент» щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки і та взяли до відома звернення Косівської районної ради щодо скасування оплати за перше підключення до електромереж.

Депутат районної ради Микола Гусак висловив занепокоєння станом пасажирських перевезень з його рідного села Тисменичани до обласного центру. Критична ситуація виникла з тієї причини, що в населеному пункті перестали зупинятися автобуси, які курсують з Яремчанщини. З якої причини – невідомо. – Робитиму все, щоб перевезення для людей стало комфортним і зручним, – відзначив депутат.

Загалом засідання комісії за допомоги відповідального працівника виконавчого апарату районної ради Василя Дмитрука відбулося злагоджено із розумінням проблем господарки району і пошуку конструктивних шляхів для їх збалансування і вирішення.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!