Газета по-надвірнянськи
 

Підготовка та реагування на надзвичайну ситуацію

10 листопада 2017, 14:52 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 56 переглядів

Працівники Надвірнянського райвідділу УДСНС в області організували і  провели тренування органів управління і служб цивільного захисту з питань організації управління та реагування при виникненні надзвичайних ситуацій (НС) і подій, характерних для осінньо-зимового періоду.

До тренувань залучили особовий склад і спеціалізовану техніку райвідділу УДСНС, ДПРЧ-11 м. Надвірна УДСНС в області, філії «Надвірнянський РЕМ» ПАТ «Прикарпаттяобленерго», «Надвірнянський Райавтодор», Надвірнянського відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз»,  Надвірнянського відділу національної поліції, СЛД № 2 ПАТ «Укр­телеком», Надвірнянського відділення ШМД, комунальних підприємств «Надвірнаводоканал» і «Теплокомуненерго», НГВУ «Надвірнанафтогаз». Загальний час збору спеціалізованих служб району складав 30 хв.

Підсумки тренувань провели – заступник голови РДА Богдан Зеленчук, керівник апарату РДА Микола Кравчук і т. в. о. начальника Надвірнянського РВ УДСНС в області Микола Онуфрак. Загальна оцінка з реагування при виникненні НС і подій – «добре».

 Микола ОНУФРАК,

т. в. о. начальника Надвірнянського

райвідділу УДСНС в області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!