Газета по-надвірнянськи
 

Про реєстрацію депутатів Надвірнянської районної ради

17 листопада 2017, 14:27 | Рубрика: Вибори 2017 Версія для друку Версія для друку 18,068 переглядів

У Постанові Надвірнянської районної виборчої комісії №39 від 9 листопада ц. р. йдеться про те, що 7 листопада ц. р. надійшла заява від Яворської Марії Михайлівни, обраної депутатом Надвірнянської районної ради за списком від Надвірнянської районної організації політичної партії ВО «СВОБОДА», в якій вона відмовляється бути депутатом Надвірнянської районної ради у зв’язку з обранням депутатом Ланчинської селищної ради в єдиному одномандатному окрузі №8. У заявах від 8 листопада ц. р. Хопти Романа Михайловича і Костика Олександра Дмитровича вони просять відмовити у їх реєстрації бути депутатами Надвірнянської районної ради, як наступного за списком кандидата від Надвірнянської районної організації ВО «СВОБОДА».

У заяві від 8 листопада ц. р. Гандзюк Дмитро Дмитрович просить зареєструвати його депутатом Надвірнянської районної ради, як наступного за списком кандидата від Надвірнянської районної організації ВО «СВОБОДА».

Враховуючи ці заяви і керуючись пунктом 2 частини 2 статті 5 Закону України та ст. 86 Закону України «Про місцеві вибори», Надвірнянська районна виборча комісія постановила:

відмовити у реєстрації у депутати Надвірнянської районної ради, як наступного за списком кандидата від Надвірнянської районної організації ВО «СВОБОДА», згідно із власними заявами Хопти Романа Михайловича і Костика Олександра Дмитровича.

Зареєструвати депутатом Надвірнянської районної ради Гандзюка Дмитра Дмитровича за списком Надвірнянської районної організації ВО «СВОБОДА».

***

У Постанові Надвірнянської районної виборчої комісії № 40 від 9 листопада ц. р. йдеться про те, що 8 листопада ц. р. надійшла заява від Гевкалюка Івана Михайловича, обраного депутатом Надвірнянської районної ради за списком від районної партійної організації «ВОЛЯ» у Надвірнянському районі Івано-Франківської області, в якій він відмовляється бути депутатом Надвірнянської районної ради у зв`язку з обранням депутатом Переріслянської сільської ради об`єднаної територіальної громади.

У заяві від 8 листопада ц. р. Гунда Андрій Олексійович просить зареєструвати його депутатом Надвірнянської районної ради, як наступного за списком кандидата від районної партійної організації «Воля» у Надвірнянському районі.

 Враховуючи ці заяви і керуючись пунктом 2 частини 2 статті 5 Закону України та ст. 86 Закону України «Про місцеві вибори», Надвірнянська виборча комісія постановила:

зареєструвати депутатом Надвірнянської районної ради Гунду Андрія Олексійовича  за списком районної партійної організації «Воля» у Надвірнянському районі Івано-Франківської області.

Обидві постанови оприлюднити на інформаційному стенді Надвірнянської районної виборчої комісії.

Голова Надвірнянської районної

виборчої комісії Івано-Франківської області Я. Ю. Лесюк.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!