Газета по-надвірнянськи
 

П`ята група у ДНЗ «Лісова казка»

24 листопада 2017, 12:51 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 171 переглядів

21 листопада заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, депутат обласної ради Руслан Осташук, заступник голови РДА Богдан Зеленчук, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Василь Андрейчук, начальник відділу освіти РДА, депутат районної ради Степан Северилов, Пасічнянський сільський голова Василь Михайлюк взяли участь у відкритті додаткової логопедичної групи у дошкільному навчальному закладі «Лісова казка» у Пасічній та подарували музичний центр і ноутбук.

влада

За словами директора ДНЗ Віри Афтаназів, у групі навчатимуться 30 дітей. За кошти районного бюджету (100 тис. грн.) зроблено капітальний ремонт приміщень. З обласного бюджету також виділено 100 тис. грн., за які придбано меблі та інвентар. Пасічнянська сільська рада профінансувала із сільського бюджету поточний ремонт приміщення та перекриття даху котельні (120 тис. грн.).

діти

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав пріоритетною діяльність уряду та Верховної Ради до кінця 2017 року в галузі оборони, освіти, охорони здоров’я, ряд проектів регіональних, має бути збережена децентралізація, продовжені модернізація українських доріг та курс на енергетичну незалежність.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!