- Народна Воля - http://volya.if.ua -

У Києві відбувся черговий з`їзд Партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»

Posted By Модератор On 17.11.2017 @ 14:42 In Акцент,Політичний момент | No Comments

Політична партія «Народний фронт» у Києві 11 листопада провела черговий З’їзд з метою звіту за результатами діяльності й окреслення основних напрямів роботи на майбутнє. Представники місцевих парторганізацій усіх районів та міст обласного значення Івано-Франківщини взяли участь у роботі З’їзду Партії.

Фронз-змін [1]

 Лідер партії Арсеній Яценюк звернувся зі словами подяки до представників «Народного фронту»: «У дуже складні часи, коли нас критикували за все, ніхто з вас не здався. Наша команда не розпалася. Ви проявили велику силу волі і характеру. Ви довели всім, що, незважаючи на труднощі, ми йдемо разом».

– Можна забрати посаду, можна забрати рейтинг, можна навіть забрати свободу. Не можна забрати честь і віру. Тому що ми віримо і знаємо, як іти вперед, – підкреслив Арсеній Яценюк. «Це ще один початок. Попереду складна робота, і в цій роботі нам треба йти разом», – сказав лідер «Народного фронту».

Представники «Народного фронту» проводитимуть активну роботу з громадянами щодо роз’яснення реформ, які відбуваються в Україні. Про це на З’їзді Партії заявив народний депутат фракції «Народний фронт», керівник Івано-Франківської обласної партійної організації Володимир Шкварилюк.

– Завдяки роботі партії «Народний фронт» та її лідера Арсенія Яценюка ми маємо членів Кабінету міністрів та потужну депутатську фракцію, яка формує коаліцію у Верховній Раді, – зазначив він. Більше того, ми маємо людей, які працюють «у полях» – це представники місцевих партійних організацій. Саме вони після створення нашої команди у 2010 році зайшли у місцеві ради, саме завдяки їм у 2012 році ми стали об’єднаною опозицією,  саме вони у 2014-му вигнали банду Януковича і потім виграли парламентські вибори, – нагадав В. Шкварилюк.

За його словами, завдяки цим людям у 2014 році «Народний фронт» не лише посів перше місце на виборах, а й започаткував реформи, які сьогодні продовжує уряд Володимира Гройсмана.

– Ми підемо до людей, ми маємо що їм сказати. Ми повинні йти і перемагати. Ми піде­мо й говоритимемо людям правду, бо якщо не підемо ми, підуть популісти, які розвалюватимуть нашу державу, бо, на жаль, деколи брехня солодша, ніж правда, – підсумував Володимир Шкварилюк.

Прес-служба Івано-Франківської

обласної організації ПП «Народний Фронт».


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2017/11/u-kyjevi-vidbuvsya-cherhovyj-zjizd-partiji-narodnyj-front/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2017/11/Фронз-змін.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.