Газета по-надвірнянськи
 

Жінки у Заріччі виростили… кавуни і випікають торти

3 листопада 2017, 14:37 | Рубрика: Конкурси-Проекти-Форуми Версія для друку Версія для друку 525 переглядів

Знайомимо вас із прекрасними жінками із села Заріччя – Лілією Савчук-Твердохліб та Вірою Савчук-Вацик – учасниками проекту «Сільська жінка: творимо новий проект».

Лілія Савчук – активна, енергійна, життєлюбна. Дуже любить рукоділля. Придбала сучасну швейну машинку, комп’ютер (створює програми для вишивки) і творить шедеври – сукні, сорочки на замовлення. А ще гарно господарює. Щовесни висаджує по 2 тисячі кущів розсади огірків, перцю, капусти. Цьогоріч здивувала односельчан вперше щедрим урожаєм кавунів.

Інша героїня – Віра Савчук-Вацик – заробляє на життя випіканням тортів. Спочатку це стало її хобі, своє вміння постійно вдосконалювала, поки не почала творити справжні шедеври. Її торти – як витвори мистецтва і тепер випікає їх на замовлення. Сільська жінка іде в ногу з часом. Має сім`ю, веде своє господарство. Свої захоплення жінки вміло перетворюють у заробіток.

При бібліотеці діє клуб за інтересом «Справи домашні». Тут жінки спілкуються, діляться досвідом ведення свого господарства і кулінарними вміннями. Бібліотечні працівники Ганна Вацик та Галина Костюк готують для них добірки книг, періодики на теми, які їх цікавлять.

Ганна ВАЦИК,

завідувач Зарічанської бібліотеки-філії.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!