Газета по-надвірнянськи
 

Аграрії впевнено дивляться у рік новий

29 грудня 2017, 13:44 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 952 переглядів

Ще й досі у пам`яті приємні хвилини урочистого вшанування з нагоди Дня працівників сільського господарства в Івано-Франківську, в яких взяла участь і делегація  Надвірнянського району у складі керівників сільськогосподарських господарств району.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток  агропромислового комплексу області та з нагоди професійного свята грамотами Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласної ради від Надвірнянщини нагороджені голова фермерського господарства  «Земля»  Миркевич Оксана Федорівна із Цуцилова, керівник сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Сок» Бот Роман Франкович із Тисменичан. Також грамотами департаменту агропромислового розвитку ОДА керівники фермерських господарств «Доля» Василюк Олег Іванович із Тисменичан та «Плеяда» Чумбей Володимир Васильович із Цуцилова .

Зараз у структурі валового виробництва Надвірнянщини внесок фермерів нашого району складає майже 6 відсотків. Наші фермери уже декілька років працюють над впровадженням інвестиційних проектів. Зокрема, фермерське господарство «Лахманюк» (кер. Василь Лахманюк) на 10-гектарній площі вирощує малину польського сорту «Полана», а у фермерському господарстві «Іванчук» (кер. Володимир Іванчук) у Цуцилові висадили 1200 кущів лохини різних сортів на площі 1 га. З метою вивчення досвіду з вирощування цієї культури керівник фермерського господарства Володимир Іванчук побував у грудні на Всеукраїнському семінарі у Долинському районі і вирішив розширити площі для лохини на 3-гектарах, для чого зараз виготовляє необхідну проектну документацію для впровадження інвестиційного проекту.

Наш. кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!