Газета по-надвірнянськи
 

Хоч із непростим життям, але вже з власною оселею

22 грудня 2017, 16:36 | Рубрика: Тема дня Версія для друку Версія для друку 902 переглядів

діти

У селі Красна 19 грудня на свято Миколая керівники райдержадміністрації та районної ради Олександр Кеніз та Іван Гурмак, начальник служби у справах дітей РДА Марія Сметанюк вручили договір купівлі-продажу, Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності та ключі від житлового будинку родині Яремчуків, які через певні життєві обставини залишилися без батьківського піклування. Тепер вони матимуть зручні умови для проживання і повсякчасну підтримку та сприяння зі сторони районної та сільської влад.

хата

Як проінформувала начальник служби у справах дітей РДА Марія Сметанюк, пропозицію про виділення житла для родини Яремчуків, мати яких померла у 2006-му, а батька тоді ж позбавили батьківських прав, саме у 2017 році подали на розгляд обласної влади. – До нашої пропозиції прислухалися. Кошти  виділили з обласного і районного бюджетів та з районної Програми підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах на 2016-2020 роки. Окрім житлового будинку, є подвір’я, господарські споруди і присадибна ділянка.

У нових власників житла долі життєві складаються по різному: Назар, якому зараз 15 років, навчається в Івано-Франківському вищому художньому професійному училищі № 3 (перебуває на повному державному забезпеченні), а Юрій і Марія (13 і 12 років) виховуються у дитячому будинку сімейного типу у Косові. Їхні рідні повнолітні брати та сестри Ольга (18 років), Дмитро (20 років), Іванна (21 рік) та Роман (23 роки) проживають у Зеленій.

Голова РДА Олександр Кеніз відзначив той вагомий факт, що, коли у житті є складна ситуація – важливо, щоб всі були разом і допомагали один одному: – Дякую за допомогу у придбанні житла депутатам і керівництву обласної та районної ради, сільському голові та багатьом іншим. Голова районної ради Іван Гурмак побажав молодим господарям, щоб вони жили з Господом та Україною у серці: – Пам’ятайте, що ви потрібні, перш за все, одне одному, а районна рада готова й надалі надавати всіляку підтримку й допомогу.

Щиро привітав нових жителів Красної і запевнив їх у підтримці Краснянський сільський голова Василь Завальнюк. Чин освячення будинку здійснив місцевий священик отець Іван, який побажав сімейству Яремчуків зростати під покровом Божого благословення і виокремив ту вагомість свята Миколая у добродійності і милосерді.

Найтеплішими стали побажання Юрія Яремчука, який щиро дякував за нову оселю, бажаючи присутнім здоров`я і всіляких гараздів. – Мене переповнюють емоції від того щастя і радості.

Ось таким особливим і знаменним стало для Яремчуків 19 грудня і сподіваємося, що вони  зростатимуть тільки у щасті та всіляких гараздах.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!