Газета по-надвірнянськи
 

Кандидат на посаду Делятинського селищного голови об’єднаної територіальної громади Іван КОЗЛОВСЬКИЙ: «Політика, як спорт: важлива наполегливість і командна гра»

15 грудня 2017, 16:23 | Рубрика: Суспільство Версія для друку Версія для друку 1,782 переглядів

26-річний Іван Козловський – титулований український спортсмен. Восьмиразовий чемпіон країни із кікбоксингу, срібний призер чемпіонату світу-2013, чемпіон Європи 2016 року, фіналіст, призер і переможець багатьох міжнародних турнірів, цьогорічний чемпіон світу із кікбоксингу. Сильний, наполегливий і титулований – він може жити у будь-якій частині світу, займатись улюбленим спортом та насолоджуватись життям. Однак Іван Козловський обрав інше.

Козловський

Небайдужий хлопець залишився вдома, у селі Чорні Ослави. Він працює тренером-викладачем  із кікбоксингу Богородчанської ДЮСШ. Має майже два десятки маленьких вихованців.

         “– Я бачу ці дитячі, щирі і довірливі очі щодня. Розумію, що найлегше: поїхати, відхреститись, не зважати, як більшість молодих людей, або просто нарікати на країну і життя. Але є інший шлях. Треба починати із себе. Усвідомити: що ти зробив для своєї країни і свого рідного краю? Я зрозумів, треба брати ініціативу у свої руки і робити щось корисне і потрібне для свого рідного села, громади. І, зрештою, моїх вихованців, які заслуговують на краще життя, – розповідає Іван Козловський”.

Тому два роки тому Іван Козловський вирішив балотуватись у депутати Надвірнянської районної ради. Нині він очолює Надвірнянський осередок політичної партії «УКРОП» та фракцію «Українського об’єднання патріотів» у районній раді.

– Я підтримую УКРОП, бо це молода політична сила, яка є альтернативою чинній владі. До того ж, мені подобається, як працює ця команда. Знаєте, політика – як спорт. Самотужки ти нічого не досягнеш. А от, якщо є добра командна гра, прагнення до перемоги, щоденна клопітка праця, є чітко поставлена мета, тоді усе вийде, – ділиться укропівець.

За два роки у районній раді Іван Козловський зумів допомогти багатьом людям та громаді рідного села. Каже, люди звертаються за допомогою дуже часто. В основному, через важке фінансове становище, просять коштів на лікування. А ще, через бюрократію, місцеві жителі часто потребують інформаційної підтримки, роз’яснення щодо оформлення тих чи інших документів. Також Іван Козловський разом із колегами-депутатами із УКРОПу домоглися збільшення фінансування Програми підтримки розвитку фізичної культури і спорту.

– Я мрію, аби край, у якому я народився та виріс, не занепадав, а почав розвиватись. Саме тому вирішив балотуватись на посаду Делятинського селищного голови об’єднаної територіальної громади, – каже укропівець.

До Делятинської об’єднаної територіальної громади нині входять чотири населені пункти: Делятин, Заріччя, Чорний Потік та Чорні Ослави. Усі вони мають чимало проблем: погані дороги, відсутність спортивних і дитячих майданчиків, стадіонів. Сільські вулиці не освітлені, будинки культури та школи потребують ремонту, у Делятині не всі жителі мають водопостачання. До того ж, уже роками ніяк не вирішать проблему із вивезенням твердих побутових відходів.

– Звісно, кожне село має багато проблем. До прикладу, в Чорному Потоці досі немає генерального плану села. І тутешні жителі побоюються, аби завтра у них не відібрали землю. Розумію, що роботи дуже багато. Але при правильному менеджменті, поступово, крок за кроком, їх вдасться зрушити з місця. Маємо зрозуміти: крім нас самих, нам ніхто не допоможе. Дедалі більше людей висловлюються про те, що в нашій державі не розуміють мови розуму. Потрібний сильний кулак, який здатний змінити щось на краще. А найперше, позбутись старих чиновників і управлінців. На жаль, ше не перевелася у нас практика купувати голоси за гречку.

– Тому закликаю шановних свідомих краян-виборців у неділю, 24 грудня, прийти на вибори та зробити свідомий вибір заради кращого майбутнього наших дітей, – сказав Іван Козловський.

Віталія Васильчук.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!