Газета по-надвірнянськи
 

Карпатами сповнені світлини

15 грудня 2017, 15:53 | Рубрика: Творчість Версія для друку Версія для друку 527 переглядів

Цьогоріч Андріївське свято у Надвірнянській міській «Просвіті» стало днем відкриття виставки «Карпати чекають на вас». Її автор Михайло Лукач приурочив своєму 60-літньому ювілею.

лука

Він щиро зізнався, що, побувавши у 12 країнах світу, переконався, що такої природи, такої сили краси і мальовничості, як у наших Карпатах, ніде не знайдеш і не побачиш. Кольорові світлини гірських вершин Говерли, Сивулі, Піп Іван, Близниці, Маковиці та інших, водоспадів Манява, Женецький, Черник, Бухтівецький, Салатрук, Джунгля (Черник) не просто зачаровують, а манять відвідувача у наш чарівний карпатський край.

світлини

І з новим творчим доробком автора щиро вітали Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, голова міської «Просвіти» Ярослав Лазорко, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Василь Андрейчук, голова райпроводу Братства вояків ОУН-УПА Михайло Юркевич, колишній заступник директора департаменту економіки ОДА Василь Насадюк, письменник Роман Киселюк і художник Остап Мальгівський, лісничий Надвірнянського лісництва ДП «Надвірнянський лісгосп» Богдан Міщук.

фото

Учасники урочистого відкриття підтримали пропозицію щодо видання творчого фотодоробку Михайла Лукача окремою книгою-альбомом, а також наголошували на потребі предметнішого і всебічнішого використання і пропаганди туристично-краєзнавчого потенціалу Надвірної і району, пошуку місць катувань і загибелі краян у національно-визвольній боротьбі та встановлення відповідних хрестів, меморіальних дощок тощо, у чому має активізуватися районна організація товариства «Меморіал».

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!