Газета по-надвірнянськи
 

Комісійно підтримано рішення про передачу комунального майна ОТГ

22 грудня 2017, 16:26 | Рубрика: У районній раді Версія для друку Версія для друку 157 переглядів

Засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, комунальної власності, земельних відносин та екології (голова Сергій Штогрин) відбулося за участі депутатів районної ради Миколи Гусака, Дмитра Гуменяка, Іванни Савчук, Андрія Гуцька та Андрія Гунди, відповідального працівника виконавчого апарату районної ради Василя Дмитрука і голови Фонду комунального майна району Івана Коцька.

Першочергово депутати підтримали запропонований порядок денний сесії з питаннями «Про внесення змін до рішення районної ради від 05.01.2017 №282-10/2017 «Про районний бюджет на 2017 рік» та «Про районний бюджет на 2018 рік». Важливим у роботі комісії став розгляд питання про передачу у комунальну власність створених Переріслянської сільської і Ланчинської селищної об’єднаних територіальних громад майнових комплексів бюджетних установ Ланчина, Добротова, Переросля, Гаврилівки, Волосова і Фитькова. Депутати одноголосно підтримали його включення до порядку денного і, зокрема, доповнили перелік цілісним майновим комплексом Центру дитячої та юнацької творчості у Ланчині. Також підтримано проект рішення про надання згоди на продовження термінів дії договорів користування приміщень для районних відділів, управлінь та служб.

Теплі побажання висловили Миколі Гусаку, який у післядень засідання комісії відзначав іменини, а він, подякувавши за вітання, зазначив, що зараз найголовніше для всіх, а особливо для воїнів на сході України, щоб, нарешті, встановився мир на рідній землі.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!