Газета по-надвірнянськи
 

Ліквідаторам аварії на ЧАЕС – вічна шана

15 грудня 2017, 16:46 | Рубрика: Акцент, Громадськість Версія для друку Версія для друку 603 переглядів

У четвер, 14 грудня, вшанували учасників наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

влада

Голови районної ради та райдержадміністрації Іван Гурмак й Олександр Кеніз, їхні заступники Ігор Писклинець та Богдан Зеленчук, керівник апарату РДА Микола Кравчук, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович та голова і секретар Надвірнянського районного осередку Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Роман Бенюк і Василь Михасюк поклали квіти та лампадки до пам’ятника Ліквідаторам у центрі Надвірної.

Чорноб

Керівники району та міста відзначили велику саможертовність і сміливість людей, які першими пішли зупиняти страшного радіаційного монстра. Іван Гурмак наголосив на важливості спілкування із чорнобильцями саме у форматі «круглого столу», щоб почути про їхні проблеми й оперативно їх вирішувати. Олександр Кеніз зупинився на тому важливому аспекті, що люди практично вчинили подвиг, долаючи наслідки тієї страшної техногенної катастрофи практично голими руками. – Чорнобиль став трагедією для України, забравши у людей найцінніше – життя і здоров’я. Зіновій Андрійович мовив про історичні руйнівні аспекти для України від вибуху на Чорнобильській АЕС. Спільним їхнім посилом стало запевнення подальшої підтримки і сприяння ліквідаторам у вирішенні проблем та, передусім, побажання здоров’я і миру на рідній землі.

Подяками голови районної ради відзначили голову Пасічнянського осередку РО ВСУ «СЧУ» Миколу Івановича Михайлюка і Василя Ярославовича Михасюка, а Лабенського Володимира Станіславовича пошанували найвищою нагородою – медаллю «За заслуги перед Надвірнянщиною». Вони, а також Роман Бенюк, висловили найщиріші слова вдячності за підтримку і розуміння районній раді, райдержадміністрації і міській раді. – Знаємо, що фінансування не завжди вистачає, але сподіваємося, що у подальшому ситуація покращиться, – відзначив голова районного осередку.

Спілкування продовжилося у невимушеній дружній атмосфері за чашечкою чаю, де ліквідатори мали змогу висловити свої переживання і побажання керівникам районних відділів та управлінь.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!