Газета по-надвірнянськи
 

На Надвірнянщині земельний податок додав місцевим бюджетам більш як 25 млн. грн.

8 грудня 2017, 16:20 | Рубрика: Інформує ГУ ДПС в Івано-Франківській області Версія для друку Версія для друку 369 переглядів

За 11 місяців поточного року від власників землі та землекористувачів до місцевих бюджетів Надвірнянщини надійшло 25,4 млн. грн. плати за землю, що на 7,8 млн. грн. перевищує надходження січня-листопада 2016 року. За словами заступника начальника ОДПІ Оксани Пліщук, вагому частку надходжень у вигляді плати за землю сплатили власники земельних ділянок, часток (паїв) та землекористувачі – юридичні особи. Від них до бюджету надійшло 21,1 млн. грн., що на 7,5 млн.грн. більше минулорічного. Фізичні особи в цьому році сплатили 4,3 млн. грн., що більше минулорічного на 339 тис.гривень.

Враховуючи те що плата за землю є одним із бюджетоформуючих податків місцевого бюджету, податківці звертають увагу власників землі і землекористувачів – юридичних осіб та громадян на своєчасність розрахунків з бюджетом, адже кошти у вигляді земельного податку та орендної плати за землю спрямовуються на  розвиток та вирішення соціально-економічних питань місцевої громади.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!