Газета по-надвірнянськи
 

Назар Тимків із Молодкова – володар Диплому

15 грудня 2017, 15:54 | Рубрика: Акцент, Творчість Версія для друку Версія для друку 837 переглядів

Минулої неділі у Тлумачі відбувся 25-й ювілейний обласний фестиваль гумору «На Андрея…» за участі провідних галицьких гумористів. Йому передував обласний конкурс виконавців гумору ім. Павла Глазового, в якому взяли участь 12 учасників як розмовного жанру, так і фольклорні та драматичні колективи. Виступали і ветерани гумору, і новачки.

Тимків

Надвірнянщину на цьому святі гідно представив юний гуморист – учень 9-го класу Молодківської ЗОШ І-ІІІ ст.  Назар Тимків, який, до речі, вперше виступав на фестивалі такого рівня та ще й разом із такими метрами і ветеранами гумору, як народний артист України Гриць Драпак, заслужені артисти України Микола Савчук і Володимир Пушкар, а також гуморист Ігор Чечіль.

За результатами відкритого голосування і за кількістю оцінок Назар Тимків завоював третє місце за майстерне виконання гуморесок Павла Глазового «Гаряча філософія» та «Чужий розум» і «Вірний зять» молодківчанки Уляни Пилип`юк, художнього керівника Молодківського будинку культури, автора збірки гуморесок «Небилиці коло сировиці», наставниці юного сміхованця.

Голова конкурсного жюрі, заслужений артист України Володимир Пушкар, вручаючи грамоту талановитому хлопцю-молодківчанину, відзначив його оригінальне виконання нових на цій сцені творів, гуморесок Уляни Пилип`юк і побажав йому вдосконалюватись, приїжджати на цей фестиваль знову, запросивши Назара до участі у гала-концерті фестивалю за участі провідних гумористів Прикарпаття й України. Численні глядачі бурхливими оплесками дякували юному молодківчанину за майстерне прочитання гуморесок своєї землячки.

Володимир ПИТЛЮК.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!