Газета по-надвірнянськи
 

Профінансувати будівництво басейну

29 грудня 2017, 13:48 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 735 переглядів

Один із лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат України Юрій Дерев’янко звернувся із запитом до Кабінету міністрів, в якому просить виділити кошти на будівництво спортивного плавального басейну у місті Надвірна Івано-Франківської області за рахунок субвенції з державного бюджету.

Депутат зазначив, що Надвірнянський район є одним із найбільших Івано-Франківської області.

– У ньому проживають 115545 осіб, з яких 17187 осіб – діти шкільного віку, які потребують забезпечення нормальних умов для їхнього фізичного розвитку, занять спортом і здорового способу життя. Однак для задоволення цих потреб на території району відсутня належна спортивна інфраструктура. Це єдиний район в області, в якому немає спортивного плавального басейну, – повідомив Ю. Дерев`янко. Він нагадав, що вже зроблено певні кроки для розв`язання даної проблеми. Зокрема, у 2010 році розроблено проектно-кошторисну документацію із реконструкції Надвірнянської дитячо-юнацької спортивної школи. Планом реконструкції передбачено будівництво єдиного спортивного комплексу зі спортивним залом та 25-ти метровим плавальним басейном на 6 доріжок із запланованою потужністю відвідування 48 дітей на годину.

«У попередні роки профінансували лише 450 тис. грн. Реалізацію зазначеного проекту припинили на етапі спорудження фундаменту спортивного залу, облаштування металевого каркасу», – повідомив Дерев`янко. Здійснено всі підготовчі роботи, необхідні для продовження будівництва згаданого об`єкту.

– Однак, оскільки кошторисна вартість будівництва зазначеного спортивного плавального басейну складає 24687,556 тис. грн., то для продовження і завершення будівництва цього об`єкту необхідним є виділення коштів саме з державного бюджету України, адже з місцевих бюджетів виділити такі кошти не є можливим через недостатність відповідних надходжень до цих бюджетів, – вважає депутат.

Він укотре наголосив, що басейн є об`єктом соціального значення, відповідає інтересам жителів району.

«Його реконструкція та будівництво не лише врятує життя багатьох дітей, які через відсутність басейну не вміють плавати та щороку гинуть у водоймах району й краю, але й забезпечить їх належними умовами для розвитку їх здібностей, покращення здоров`я, створення основи для отримання високих спортивних результатів, проведення змагань, залучення широкого кола жителів району до здорового способу життя та дасть потужний поштовх для подальшого розвитку району у спортивній сфері», – переконаний парламентар.

Тому він просить уряд виділити кошти із Державного бюджету-2018 на фінансування будівництва спортивного плавального басейну у складі реконструкції Надвірнянської ДЮСШ за адресою: вул. Міцкевича, 3а, м. Надвірна, Івано-Франківська область, у тому числі, за рахунок субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Нагадаємо, Юрій Дерев`янко подав свої пропозиції до законопроекту № 7000 про Держбюджет на 2018 рік, якими пропонує профінансувати ключові соціальні об`єкти в Івано-Франківщині, повідомляє прес-служба народного депутата України Юрія Дерев`янка.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!