Газета по-надвірнянськи
 

Святкували надвірнянські військові ліцеїсти

8 грудня 2017, 14:48 | Рубрика: В обороні держави Версія для друку Версія для друку 110 переглядів

Упродовж цього тижня у Прикарпатському військово-спортивному ліцеї відбуваються заходи з нагоди 26-ї річниці Збройних сил України.

Українська армія є національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки нашої держави. Вона проходить непростий етап становлення, продовжуючи славні традиції, великі звитяги наших дідів, батьків. Незаперечним є той факт, що захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи і для всіх поколінь був покликанням та священним обов’язком. 6 грудня 1991-го Верховна Рада України прийняла Постанову про створення Збройних Сил. А з 1993-го цей день офіційно вважають Днем Збройних Сил. Україна сьогодні – незалежна держава. Однак, на жаль, мусимо констатувати той факт, що її кордони у небезпеці. Тому армія, як ніколи, покликана стояти на їх сторожі.

Про це мовилося на урочистих зборах особового складу ліцею шостого грудня. Начальник навчального закладу полковник Микола Мартинюк наголосив, зокрема, що варто переглядати сторінки історії, в яких йдеться про те, що впродовж тисячоліть українське військо ставило перед собою основну мету – боротьбу з різними ворогами: від страшної епохи Золотої Орди до сьогодні із так званим колись російським братом, котрий посягає зараз на територіальну цілісність нашої землі.

Привітали особовий склад ліцею Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, волонтерка-медпрацівник Євдокія Веприк, представник райвійськкомату, а ще – гості з Івано-Франківського Академічного ліцею. Звучали патріотичні пісні у виконанні ансамблю педагогів та вихователів «Говерляни» у складі Ярослава Баргана, Василя Цимбалюка, Василя Яворського, Руслана Гвоздянчука, Василя Сіщука, Євгена Фафлея, Віктора Вінтоняка, Миколи Рубінського, дуету вчителя української мови і літератури Лідії Кисляк та практичного психолога Миколи Рубінського. Цікаво виступили ліцеїсти Назар Храбатин і Василь Стельмащук.  Великий запал подарували танцюристи під керівництвом Ольги Савчук.

Дуже теплою виявилася зустріч із творчим колективом ліцеїстів Академічного ліцею. Дівчата і хлопці вітали особовий склад ліцею читанням поезії Ліни Костенко, танцювальною композицією, присвяченою Героям України, піснями.

Ліцеїсти взяли участь в урочистих заходах Івано-Франківського гарнізону, проведенні тематичного вечора в Яблуницькій ЗОШ Богородчанського та Підлузькій ЗОШ Тисменицького районів. Проведено радіогазету «26 років на сторожі України», конкурс стіннівок «Захисник України», конкурс малюнків, виставку літератури «Збройні Сили України», показові виступи із стройової підготовки, відкриті уроки з предмету «Захист Вітчизни», зустріч із ветеранами Збройних сил України та учасниками АТО.

Активну участь у проведенні Тижня взяли полковник Мартинюк М. Л. – начальник ліцею, його заступники полковник Куцань М. Н., Риндич О. В., Барган Я.І., вихователі полковники Шамрайов В. І., Грубальський Р. Б. та Боярчук В. І., майори Гіренок В. М., Кухта Р. П., Кітнюк В. А., Вінтоняк В. В.

Віримо щиро, що діждемося великого Дня перемоги над російським окупантом і докладемо для цього усіх зусиль.

Віра БОЙКО,

педагог-організатор Прикарпатського ВСЛІ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!