Газета по-надвірнянськи
 

У Красній відкрили спортзал для занять дзюдо та самбо

22 грудня 2017, 16:34 | Рубрика: Акцент, Спорт Версія для друку Версія для друку 363 переглядів

У четвер, 14 грудня, у підвальному приміщенні Краснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відкрили спортивний зал для занять дзюдо та самбо. Участь у святкових заходах взяли депутат обласної ради Юрій Голіней, голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, Краснянський сільський голова Василь Завальнюк, директор місцевої школи Федір Кухарчук, ініціатор цього проекту, тренер СДЮСШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» Андрій Микитин та інші.

З облаштуванням спортивного залу допомогли меценати, молодь села, Юрій Голіней, місцевий житель Михайло Римарук, з виділенням коштів з районного бюджету для придбання матів посприяли Олександр Кеніз із заступником голови РДА Богданом Зеленчуком, голова районної ради Іван Гурмак та його заступник Ігор Писклинець. А ось Андрій Микитин поділився своїми враженнями, як йому доводилося із Красної добиратися на заняття у Надвірну. – Я завжди жив і мріяв тим, щоб у моєму рідному селі діти могли займатися дзюдо і самбо.

Голова РДА Олександр Кеніз відзначив, що відкриття такого тематичного спортзалу показало згуртованість влади, підприємців, школи і за два тижні вдалося добитися такого вагомого результату. Ігор Писклинець зупинився на тому, щоб ми більше думали про здоров`я дітей і про їхній всебічний розвиток. Юрій Голіней висловив тверду впевненість, що саме тут зростатимуть майбутні переможці чемпіонатів світу, Європи та Олімпійських ігор.

Вл. інф. 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!