Газета по-надвірнянськи
 

Уміти вистояти і перемогти

8 грудня 2017, 14:58 | Рубрика: Акцент, Освіта Версія для друку Версія для друку 395 переглядів

У Надвірнянському коледжі НТУ у рамках тижня циклової комісії суспільних дисциплін  провели наукову конференцію «Гібридна війна проти України: вистояти і перемогти». Її мета – довести до відома студентів сутність гібридної війни як війни нового тисячоліття, проілюструвати основні інструменти російської агресії проти України та роль ЗМІ у висвітленні збройного конфлікту.

коледж

Викладач суспільних дисциплін Володимир Свягла проаналізував суть гібридної війни, наголосивши, що це війна, основним інструментом якої є створення державою-агресором у країні, обраній для агресії, внутрішніх протиріч та конфліктів із подальшим їх використанням для досягнення політичних цілей агресії, яких, звичайно, досягають війною. Сучасні експерти називають гібридну війну типом конфлікту, який все частіше застосовуватимуть у 21-му столітті.

«Гібридна агресія Росії проти України: особливості протистояння», яка почалась у березні 2014-го – тема доповіді студента групи О-31 Володимира Лацка, який розповів про складові способи ведення війни, які використовує російський агресор задля досягнення основних цілей. Він наголосив на економічній, інформаційній та релігійній складовій війни.

Викладач суспільних дисциплін Олександр Колядко загострив увагу учасників конференції на темі «Українські засоби масової інформації: між правдою та маніпулюванням» та наголосив на проблемах інформаційної політики Української держави у протистоянні з агресором. Також детально проаналізував діяльність, суспільно-політичну спрямованість, охарактеризував власників найвпливовіших українських телеканалів та їхнє висвітлення сучасних подій як внутрішньої, так і зовнішньої політики нашої держави.

Редактор газети «Народна Воля», секретар Надвірнянської первинної організації НСЖУ, Заслужений журналіст України Іван Гриджук розповів про особливості журналістської професії, наголосив на висвітленні подій на сході України у друкованих ЗМІ, а також на потребі оволодівати грунтовними знаннями з історії України, нинішнього періоду державотворення, запропонував студентам обмінюватися національно-державницькою, історико-краєзнавчою, патріотично-духовною інформацією у соціальних мережах із ровесниками східних областей, цим самим зближуючи-«зшиваючи» націю своїми студентськими узами-можливостями і добропорядністю.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!