Газета по-надвірнянськи
 

Вшанували енергетиків району

29 грудня 2017, 14:07 | Рубрика: Свята Версія для друку Версія для друку 482 переглядів

У п`ятницю, 22 грудня, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, керівник  апарату РДА Микола Кравчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович взяли участь у святкуванні Дня енергетика.

Звертаючись до працівників філії Надвірнянський РЕМ АТ «Прикарпаттяобл­енерго», промовці наголосили на важливості розвитку енергетичної галузі, забезпечення її безперебійного функціонування. Усім енергетикам району висловили вдячність за їх високопрофесійну роботу, за продуктивну співпрацю з органами районної влади і великий внесок у справу відновлення вуличного освітлення у населених пунктах Надвірнянщини.

З нагоди професійного свята Почесної грамоти і подяки  Міністерства енергетики та вугільної промисловості України удостоєні Іван Мішко та Іван Шпинта. Дипломом «Кращий працівник АТ «Прикарпаття­обленерго» нагороджений Андрій Глинчак; грамотами і подяками такого гатунку – Василь Федорів та Василь Булелик, а також Ганна Гладиш, Михайло Гавриш, Людмила Кужньова. Грамоти районних держадміністрації і ради вручили Іванові Гербі, Андрієві Стефанцю, Ганні Гаврильчук; міської ради –  Любові Миронюк, Миколі Рудейчуку та Марії Пинчук. Почесної грамоти профкому галузевої профспілки удостоївся Сергій Клюшніченко. Уляна Тимків, Михайло Нищак та Ігор Крук пошановані грамотами профспілкового комітету АТ «Прикарпаттяобленерго».

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!