Газета по-надвірнянськи
 

Вшанували воїнів

8 грудня 2017, 14:46 | Рубрика: В обороні держави Версія для друку Версія для друку 140 переглядів

З нагоди Дня Збройних сил України у Делятинській військовій частині відбулися урочисті збори, в яких взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, керівник аппарату РДА Микола Кравчук, депутат обласної ради Михайло Ерстенюк, заступник військового комісара Надвірнянського РВК майор Іван Шликов, Делятинський селищний голова Петро Якимець, військовослужбовці та працівники військової частини.

Захід розпочався із виконання Державного славня України, поєднавши всіх у вірі у краще майбуття України.

Командир військової частини полковник Юрій Грицик привітав військовослужбовців із 26-ю річницею Збройних сил України. – Офіцери та солдати уособлюють героїчність і нескореність української нації, гартуючи у боях міць та славу українського війська, відзначив він.

Опісля присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять захисників України, полеглих у боях на сході нашої держави. Вітаючи військовослужбовців зі святом, голова райдержадміністрації Олександр Кеніз побажав їм успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, міцного здоров’я та звершення всіх мрій.

Посадовці вручили командиру військової частини полковнику Юрію Грицику сертифікат на отримання звукопідсилювальної апаратури та нагородили військовослужбовців спільними грамотами райдержадміністрації і районної ради за сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову дисципліну, значний особистий внесок у підтримання боєздатності військової частини та з нагоди 26-ої річниці Збройних сил України.

Заступник командира військової частини майор Віталій Прокоп’юк зачитав витяг із наказу начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України «За зразкове виконання військового обов’язку, високу професійну майстерність, виявлену під час проходження військової служби, та за результатами проведення 25-го чемпіонату Збройних сил України з пожежно-прикладного спорту» та нагородив відповідними нагородами військовослужбовців. Зокрема, почесними нагрудними знаками «За досягнення у військовій службі» ІІ ступеня, почесними нагрудними знаками «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня, цінними подарунками – годинником наручним у подарунковому футлярі, а також оголосив подяку. Святкування завершилося музичними вітаннями.

Інф. РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!