Газета по-надвірнянськи
 

За невідвідування – позбавлені членства у Громадській раді

1 грудня 2017, 13:32 | Рубрика: Акцент, Громадськість Версія для друку Версія для друку 81 переглядів

На засіданні Громадської ради при Надвірнянській РДА (протокол № 6 від 10.11.2017 р.), прийнято рішення про позбавлення членства у Громадській раді таких представників від громадських організацій:

рада

Григораш Р. Ф. (МХО «Агапе» Божої любові); Пушкар Т. М. (Надвірнянська районна федерація футболу); Гурмак Р. М. (Всеукраїнське товариство «Гуцульщина»); Богославець-Дроздюк Т. І. (профспілкова організація студентів Надвірнянського коледжу НТУ); Гриньків С. В. (молодіжне товариство «Без кордонів»); Максим`юк М. Д. (Надвірнянський шахово-шашковий клуб «Інтелект»); Пинчук Б. І. (студентський спортивний клуб «Автомобіліст»).

Ми й надалі контролюватимемо відвідування засідань членами Ради і ставитимемо питання про виключення недобросовісних членів Громадської ради після двох систематичних неявок. На місце вибулих членів до списків включатимемо представників громадських організацій згідно з рейтинговим списком, обраних на установчих зборах. То ж свідомо і якісно, не словом, а ділом, розбудовуймо разом громадянське суспільство, зокрема, у Надвірнянщині.

Віталій ТРАЧУК,

голова Громадської ради

при Надвірнянській РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!