Газета по-надвірнянськи
 

Зростає кількість пожеж і загиблих

1 грудня 2017, 13:23 | Рубрика: Застереження Версія для друку Версія для друку 89 переглядів

Надвірнянський районний відділ УДСНС в області вкрай занепокоєний зростанням виникнення пожеж та загибелі людей на них у Надвірнянському районі. За станом на 24 листопада ц. р. у нашому районі виникло 200 пожеж, під час яких сталося чотири випадки загибелі людей.

пожеж

14 січня виникла пожежа у літній кухні у с. Пнів. Знищено речі домашнього вжитку. Виявлено тіло загиблого домовласника 1977 р. н. Причина – не­обережне поводження з вогнем під час куріння. 9 лютого – пожежа у житловому будинку у Делятині. Знищено речі домашнього вжитку. Через необережне поводження з вогнем загинула домовласниця 1928 р. н.  17 лютого – горів житловий будинок у Чорному Потоці. Знищено речі домашнього вжитку. Через необережне поводження з вогнем під час куріння загинув домовласник 1944 р. н. 15 жовтня з цієї ж причини у житловому будинку у Пасічній вогонь знищив речі домашнього вжитку, загинув домовласник 1958 р. н.

Надвірнянський райвідділ просить і вимагає від жителів району дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки, зробити все залежне, щоб зберегти своє майно і життя від вогню: не паліть цигарок, лежачи у ліжку; не користуйтеся пошкодженими розетками та вимикачами; не вмикайте електричних приладів, що іскрять і перегріваються; перевірте, йдучи з дому, чи не покинули увімкненої електропраски, чи не поставили її ненароком на стіл чи стілець.

 Андрій МОЧЕРНЯК,

начальник Надвірнянського райвідділу УДСНС в Івано-Франківській області.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!