Газета по-надвірнянськи
 

Богдан КЛИМ`ЮК: «Я готовий до чесної і відкритої роботи…»

26 січня 2018, 14:45 | Рубрика: Акцент, Громадськість Версія для друку Версія для друку 5,066 переглядів

Перша сесія першого пленарного засідання Делятинської селищної ради об`єднаної територіальної громади розпочала свою роботу відразу по обіді в будинку культури цьоготижневого вівторка, 23 січня. Про її відкриття оголосила голова Делятинської селищної виборчої комісії Галина Жигалюк. Гурт «Черлені пацьорки» під орудою заслуженого працівника культури України Володимира Черленюка виконав спільно із присутніми в залі Славень держави.

у-делятині

Вони – молоді, амбітні та повні сил, енергії і бажання спільно з обраною командою працювати на розвиток об`єднаної територіальної громади. Делятинський селищний голова і секретар ОТГ Богдан Клим`юк та Віра Кухтарук.

Благословив початок діяльності, священик УГКЦ о. Богдан Іванюк. Напутнє душпастирське слово продовжило спільне виконання «Боже великий, єдиний, нам Україну храни» у супроводі «Черлених пацьорків».

Інформуючи про підсумки виборів, Галина Жигалюк зазначила, що відповідно до ч. 3 ст. 85 ЗУ «Про місцеві вибори» та на підставі складеного протоколу про результати виборів Делятинська СВК встановила обраним головою Делятинської селищної ради ОТГ вважати Клим`юка Богдана Богдановича. Під радісні бурхливі оплески новообраний селищний голова ОТГ підійшов до трибуни і склав присягу на служіння і вірність народові України. Галина Жигалюк побажала голові ОТГ всю свою душу і серце віддати громаді, щоб люди пам’ятали тільки добрим словом і добрими справами, що творитиме для громади. До теплих вітань приєднався колядками самодіяльний народний  гурт із Заріччя «Червона калина», яким керує Любомир Вацик, і художній керівник Зарічанського БК Ярослава Вацик, яка від імені зарічанців побажала новообраному керівнику ОТГ всіляких гараздів.

Спільно із головою  районної виборчої комісії Тарасом Дунцем Галина Жигалюк вручила 26 депутатам посвідчення. Присягу депутати склали під орудою найповажнішого за віком свого колеги Мирослава Дмитровича Стефурака.

По завершенні цих урочистих процедур право ведення сесії передали новообраному керівнику Делятинської селищної ради ОТГ. Звертаючись до присутніх, Богдан Клим`юк виголосив наступне: – Хочу подякувати, передусім, виборцям, які підтримали мене та моїх опонентів, територіальній і дільничним комісіям – за проведену роботу. Вимагатиму самовідданої праці від депутатів, членів виконкому, апарату селищної ради. Робитиму все, щоб виправдати надії та сподівання всіх жителів. Зроблю все можливе, щоб об’єднати всю громаду, депутатів усіх рівнів: від Верховної до селищної ради, політичні партії, громадські та релігійні організації на розв’язання проблем громади. Тому, що йдеться про інтереси понад 17-ти тисяч жителів. Я готовий до чесної і відкритої роботи та до співпраці з усіма бажаючими.

Депутати проголосували за основу і в цілому порядок денний першої сесії. Своїм першим рішенням вони взяли до уваги підсумки виборів. Відповідно до другого рішення створено лічильну комісію, яку очолив Андрій Меланюк, заступник – Діана Пендорак, секретар комісії – Любов Яворська.

На посаду секретаря Делятинської селищної ради ОТГ за пропозицією голови обрано Віру Дмитрівну Кухтарук.

Дякуючи за підтримку, Віра Кухтарук зауважила, що для неї прийняття такого рішення було тяжким, «бо знаю, яка праця тут перед нами, що нас чекає. Важко працювати в одному селищі. А коли йдеться про громаду, то це – величезний пласт роботи». Висловила сподівання на Божу допомогу, підтримку громади і що стане в нагоді для розвитку громади.

На першій сесії затвердили п’ять постійних депутатських комісій  з питань: бюджету, фінансів, податків, інвестицій, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики (голова Віра Бойко);  земельних відносин, будівництва, архітектури, екології, лісокористування та раціонального природокористування (гол.Любомир Василишин); освіти, охорони здоров`я, культури, туризму, молоді і спорту (гол.Михайло Гаврилюк); прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та регламенту (голова Юрій Грицик); соціального захисту населення, надзвичайних ситуацій, прав учасників та ветеранів АТО (гол. Мирослав Стефурак).

Депутати своїм окремим рішенням затвердили структуру і чисельність апарату Делятинської селищної ради ОТГ та її виконавчих органів, де передбачено – 49 штатних одиниць. Зокрема, керівництво селищної ради та виконавчого комітету – 5 осіб; відділ  фінансів, соціально-економічного розвитку, бухгалтерського обліку та звітності – 6 осіб; відділ загально- організаційної та інформаційної роботи – 5 осіб; відділ земельних відносин, будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства – 4; відділ культури, молоді і спорту – 9; сектор з надзвичайних ситуацій та мобілізаційної роботи і взаємодії із правоохоронними органами – 4 особи; спеціаліст з ведення кадрової роботи, юрисконсульт, державний реєстратор – по одній посадовій особі; радник селищного голови – 2 особи; староста – 3; служба господарського забезпечення – 8 осіб.

На сесії депутати погодили кандидатури за пропозицією голови на посаду заступників: Михайла Обідняка, дотепер начальника фінансового управління РДА та Петра Якимця, дотепер Делятинського селищного голову.

Сформовано також виконавчий комітет (17 членів) Делятинської селищної ради ОТГ.

Серед ухвалених рішень – про початок реорганізації Зарічанської, Чорнопотоківської та Чорноославської сільських рад шляхом приєднання до Делятинської селищної ради; про покладання функціональних обов’язків старости на дотеперішніх сільських голів.

Загалом на першій сесії обговорили і прийняли конкретні рішення майже із півтора десятка питань. У роботі сесії взяли участь: депутат обласної ради Богдан Станіславський, депутати районної ради – заступник голови районної ради Ігор Писклинець, Тетяна Пришляк, Іван Гнатишин, Степан Северилов, Володимир Черленюк, Сергій Штогрин, Іван Козловський, керівники підприємств, установ, організацій, осередків політичних партій та громадських об`єднань, депутати попередніх скликань. На друге пленарне засідання депутати Делятинської ОТГ зберуться вже наступного тижня, де, окрім іншого, обговорять положення про постійні депутатські комісії, а також розлянуть бюджет на 2018 рік.

 ***

Автор цих рядків поцікавилася в керівника Делятинської ОТГ стосовно ситуації із входженням до громади Білих Ослав. – Ми їх запрошували, –  зауважив Б. Клим`юк. – Вони добровільно відмовилися. На сходах селян люди підтримали об`єднання, але сесія Білоославської сільської ради не підтримала рішення. Щодо повторного запрошення білоославців до об`єднаної громади, то поки що це не стоїть на порядку денному, уточнив Богдан Клим`юк: – У нас є важливіші питання. Це – початок року, і щоб вони ввійшли, це треба десь наприкінці року… Будуть пропозиції – будемо розглядати, – сказав Делятинський селищний голова ОТГ.

 Леся ДУТЧАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!