Газета по-надвірнянськи
 

Чорноославська юнь – біля головної ялинки Прикарпаття

12 січня 2018, 15:07 | Рубрика: Свята Версія для друку Версія для друку 413 переглядів

Як Новий рік зустрінеш – так і проведеш. Цей загальновідомий вислів, звичайно, не є аксіомою і далеко не завжди виправдовує сподівання. Але, без сумніву, він додає оптимізму тим, котрі вірять у феєрію Новоріччя і поринають у її дивосвіт, як, до прикладу, школярі Чорноославської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дванадцять дев`ятикласників цієї школи разом із класним керівником Стефанією Панько вирішили провести 2017-й і зустріти Новий 2018 рік біля головної ялинки Івано-Франківщини. І не пошкодували. П`ятигодинне перебування у дружньому колі, святковій атмосфері збагатило всіх позитивом, незабутніми враженнями від чудової пісенно-танцювальної програми, колядок, щедрівок, щирих віншувань, новорічно-різдвяних дійств.

Долучилися до святочної імпрези і юні чорноославчани. Вони прибули у супроводі талановитих учасниць відомого місцевого народного аматорського фольклорного гурту «Біла криниця» Галини Щербюк і Ганни Крайлюк. Разом заколядували чорноославські колядки, обмінялися етнічними віншуваннями і кожен задумав свої бажання.

Віримо, що вони неодмінно здійсняться у мирній Україні як для дев`ятикласників, так і їхнього керівника Стефанії Панько, фольклористів Галини Щербюк та Ганни Крайлюк, а також  водія Василя Івасишина, який посприяв у реалізації школярської мрії.

Наш. кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!