Газета по-надвірнянськи
 

Місцевий шахрай ошукав 13 краян

18 січня 2018, 12:35 | Рубрика: Кримінал Версія для друку Версія для друку 479 переглядів

Надвірнянська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо місцевого шахрая, який ошукав 13 жителів району.

гроші

Фізична особа-підприємець, проводячи господарську діяльність у сфері оброблення й оздоблення декоративного, будівельного каменю та інших будівельно-монтажних робіт, діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою незаконного збагачення і заволодіння коштами, які знаходяться у приватній власності громадян, не маючи на меті виконати у вказаний термін роботи або повернути кошти при неможливості виконання робіт, здійснював численні замовлення у фізичних осіб на виготовлення надмогильних пам’ятників.

У подальшому надмогильні пам’ятники правопорушник не виготовляв, а отримані в якості завдатку гроші не повертав, використовував для власних потреб. Таким чином горе-підприємець шляхом обману і зловживання довірою заволодів 82 600 грн., чим завдав значної майнової шкоди потерпілим особам.

Завдяки належно організованому та кваліфікованому процесуальному керівництву   досудовим розслідуванням, яке здійснювали прокурори місцевої прокуратури, здобуто неспростовні докази вини особи, котра скоїла шахрайство. Вирішальну крапку у цій справі поставить суд.

Богдан ЛОЗІНСЬКИЙ,

прокурор Надвірнянської місцевої прокуратури.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!