Газета по-надвірнянськи
 

Нові керівники Головного управління ДФС Надвірнянщини

12 січня 2018, 15:39 | Рубрика: Інформує ГУ ДПС в Івано-Франківській області Версія для друку Версія для друку 462 переглядів

2 січня ц. р. заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області Наталія Зікрата представила керівництву РДА начальника Надвірнянського управління Головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області Василя Гнатюка та в. о. начальника Надвірнянської ОДПІ Богдана Нагорняка.

Посадовець зазначила, що основними функціями працівників Надвірнянського управління ГУ ДФС в області під керівництвом Василя Гнатюка є адміністрування податків і зборів юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та функцій щодо погашення податкового боргу.

Управління забезпечує реалізацію повноважень ДФС на території Надвірнянського, Богородчанського районів та м. Яремча. У компетенції працівників Надвірнянської ОДПІ під керівництвом Богдана Нагорняка є обслуговування платників, які надають винятково сервісні функції. Вона наголосила, що кадрові зміни проходять відповідно до плану впровадження реформ Державної фіскальної служби України.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!