- Народна Воля - http://volya.if.ua -

План дій «Руху нових сил» на наступних парламентських виборах

Posted By Модератор On 18.01.2018 @ 12:56 In Депутати за роботою | No Comments

На наступних парламентських виборах до Верховної Ради України повинні пройти 300 принципових людей без політичних амбіцій, щоб за один рік перезаснувати країну. Так вважає один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат України Юрій Дерев’янко.

– Ми пропонуємо українцям і Україні розглядати наступні парламентські вибори, дочасні чи планові, як перехідний парламент, де ми запропонуємо як РУХ НОВИХ СИЛ українцям, всьому суспільству обрати 300 людей, котрі виконають 5, максимум 10 пунктів. Більше не треба. І на цьому ця Верховна Рада має розпуститись – і потім переобратись у звичайному традиційному варіанті, – розповів Ю. Дерев’янко. За його словами, ці 5 пунктів повинні бути зрозумілими для всіх громадян України, вони мають стати частиною Конституції України. Наприклад: скасування депутатської недоторканності; заборона депутатам, Президенту, міністрам та топ-чиновникам володіти активами, мати бізнес; дійсно незалежне обрання незалежних органів (зафіксувати принцип формування незалежних комісій від Президента, ВРУ чи Уряду для обрання незалежних органів влади: судів, НКРЕКП, Генпрокурора та інших); скорочення кількості народних депутатів з 450 – до 300; контроль за владою (механізм відкликання народних депутатів, зрозумілий механізм імпічменту Президента).

– Для цього потрібно 300 депутатів і дві сесії парламенту. Ці 300 народних депутатів зможуть за один рік перезаснувати країну. У цьому випадку ми не будемо залежні від будь-якого президента, – переконаний Юрій Дерев’янко. Він підкреслив, що це мають бути не ті люди, котрі в майбутньому бачать себе міністрами чи великими політиками, а люди принципові, із силою волі. Парламентар додав, що на час «перехідної Верхов­ної Ради України»  сформують уряд на чолі з Михайлом Саакашвілі.

Дерев’янко також спростував тезу про те, що РУХ НОВИХ СИЛ мало хто підтримує чи не хоче з ним об’єднуватись. «Нам не треба, щоб навколо Михайла Саакашвілі об’єднувались. Нам треба, щоб об’єднувались навколо ідей, за які ми виступаємо», – підкреслив депутат.

Він подякував політикам із «Самопомочі», «Батьківщини», «Свободи» та інших політичних сил за підтримку.

Нардеп підсумував: «Дякуємо і Юрію Левченку зі «Свободи», і представникам «Батьківщини» Юлії Тимошенко (яка приїжджала кілька разів у ключові моменти), Альоні Шкрум, Вадиму Івченку, Івану Крульку, Олексію Рябчину, Ігорю Луценку, Олександрові Опанасенку, Семену Семенченку із «Самопомочі», Вікторові Чумаку, Наталії Новак і представникам інших політичних сил, з якими ми разом стоїмо і боремось», інформує прес-служба народного депутата України Юрія Дерев`янка.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2018/01/plan-dij-ruhu-novyh-syl-na-nastupnyh-parlamentskyh-vyborah/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.