Газета по-надвірнянськи
 

Пробне ЗНО: реєстрація до 31 січня

12 січня 2018, 15:30 | Рубрика: Оголошення, Освіта Версія для друку Версія для друку 502 переглядів

Із 9 січня абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме до 31 січня 2018 року, йдеться на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Учасники складатимуть тести: 24 березня – з української мови і літератури; 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Вартість з одного предмета складає від 129–132 грн. Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО створять інформаційні сторінки, там до 1 березня розміщуватимуть інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати тестування.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учасникові потрібно занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни: з української мови і літератури – із 24 до 26 березня; з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов – із 31 березня до 2 квітня. Результати тестування з української мови і літератури оприлюднять на інформаційних сторінках 30 березня, з інших предметів – 6 квітня. Результати пробного ЗНО не зарахують як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використають для участі у конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!