Газета по-надвірнянськи
 

Василь КРАЙЛЮК: «Хай Вам щастить за кожним кроком!»

12 січня 2018, 15:01 | Рубрика: Акцент Версія для друку Версія для друку 377 переглядів

До усіх нас поспішає Старий  Новий рік, щоб на білосніжних санях привнести нову радість, мир, щасливе майбуття, благословенне новонародженим Божим Сином. Цього дня мають честь відзначати свої іменини усі, кого нареки прекрасними і поширеними у Карпатському краї іменами – Василем і Василиною.

Крайлюк-Чорні-Ослави

Напередодні свята Василія Великого ми мали нагоду поспілкуватися із Василем Крайлюком із Чорних Ослав, заступником директора із навчально-виховної роботи місцевої школи, сином відомої фольклористки Ганни Крайлюк, вірним супутником життя чарівної дружини Тетяни Богданівни, батьком п`яти талановитих діточок.

– Пане Василю, вітаємо із Новорічно-Різдвяними святами, прийдешнім Днем Ангела і не можемо не запитати: чому Вас назвали саме таким іменем?

– Дякую за привітання. А назвали мене на честь дідуся по батьковій лінії – Василя Григоровича.

– Чи відчуваєте підтримку Вашого Ангела-охоронця?

– Звичайно, так. Під його опікою я закінчив Чорноославську  на той час дев`ятирічку. Думаю,  що саме за його спрямуванням навчався у Косівському училищі прикладного і декоративного мистецтва та Івано-Франківському інституті культури і мистецтв, здобувши спеціальність «Образотворче та декоративно-прикладне  мистецтво». За фахом працюю після закінчення училища.

– Ваша дружина також педагог?

– Так. Вона викладає у місцевій школі англійську мову, але тепер перебуває у відпустці по догляду за дитиною. Сім`ю створили у 2005 році. З того  часу нам Господь подарував п`ятеро дітей.

– Чого найбільше прагнете навчити школярів-односельчан і своїх власних?

– Царина образотворчого мистецтва дуже своєрідна. Вона розширює світогляд, навчає бачити світ крізь призму прекрасного, дивовижного і цікавого. Стараюсь таким показати світ дітям, але водночас,  не виходити за межі реалій. Своїх вихованців і власних дітей хотів би бачити, передусім, добрими і порядними людьми.

– А які віншування від Вас нашим читачам?

– З Різдвом Христовим і з Новим роком!

Хай Вам щастить за кожним кроком,

Хай у Вашій хаті радість вікує,

Христос родженний мир Вам дарує.

Щоб радість і щастя з Вами царило,

Щоб сонце з неба Вас благословило.

Христос родився – радість для світу,

Мир Вашій хаті на многая літа!

Орися СПІВАК «Народна Воля».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!