Газета по-надвірнянськи
 

Відбувся турнір із міні-футболу до Дня Святого Миколая

12 січня 2018, 15:03 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 455 переглядів

Уже традиційно на стадіоні «Нафтовик» у Надвірній провели розіграш кубка з міні-футболу до Дня Святого Миколая. Футбольне свято відбулося за сприяння районної федерації міні-футболу, Надвірнянської міської ради та за вагомої підтримки спонсорів і меценатів. Участь у змаганнях взяли 8 команд із нашого району (вік учасників до 16 років).

мініфутбол

Відразу після закінчення фінальної гри відбулось нагородження команд-призерів, яке провели Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, депутат міської ради Василь Кузюк та голова районної федерації міні-футболу Віктор Татаренко.

За зайняте четверте місце гравці команди «Титан» із Надвірної (капітан Назар Савчин) отримали грамоти і солодкі подарунки від директора охоронної фірми «Січ» Володимира Нагорного. ФК «Заріччя» (капітан Роман Гуйманюк) нагороджений бронзовими медалями та солодкими подарунками від директора РЦСССДМ Назара Глуханюка і директора кафе «Затишок» Світлани Гладишко. Володарі другого місця – «Надвірна» (капітан Роман Андрійович) пошановані срібними медалями, грамотами і подарунками від ветерана надвірнянського футболу Романа Максим’юка та директора магазину «Шик» Романа Кочержука.

Переможців змагань – гравців «Урагану» із Чорного Потоку (капітан Іван Менюк) відзначили золотими медалями та солодкими подарунками від Зіновія Андрійовича і Василя Кузюка, які традиційно підтримують цей футбольний турнір. Також переможці отримали чудовий кубок та футбольний м’яч, який презентував відомий на теренах Надвірнянщини меценат – президент ФК «Битків» Степан Ломпас.

Визначили кращих гравців у чотирьох номінаціях: воротар – Артем Пилка («Заріччя»), захисник – Назар Савчин («Титан»), нападник Владислав Бучакчийський («Надвірна») та кращий гравець турніру – Василь Василишин («Ураган»). Їх нагородили пам’ятними призами, відповідними дипломами і солодкими подарунками, які надала директор Надвірнянського райкоопторгу Оксана Савуляк.

Організатори змагань висловили подяку Василеві Павлюку (кафе «Новинка») та Андрію Івасику (магазин-салон «Мобіленд») за виділені кошти для придбання м’ячів і проведення турніру. Особлива подяка директору магазину «Полікрок» Наталії Косован за якісно виготовлену поліграфічну продукцію для нагородження учасників турніру до Дня Святого Миколая.

Прес-служба районної федерації міні-футболу.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!