Газета по-надвірнянськи
 

Зміни в ПДР з 1 січня 2018-го: нові швидкісні обмеження та збільшені штрафи

12 січня 2018, 15:17 | Рубрика: Акцент, До відома краян, Закон Версія для друку Версія для друку 13,648 переглядів

З 1 січня 2018 року в Україні набули чинності зміни у правилах дорожнього руху щодо обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах та посилення санкцій за порушення ПДР.

ПДР

Тепер максимальна дозволена швидкість у населених пунктах становитиме 50 кілометрів на годину, а не 60, як раніше. Відповідну постанову Кабмін України ухвалив 10 листопада 2017 р.

Крім того, значно збільшені санкції за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Якщо водій попався нетверезим за кермом уперше, то він сплатить 10200 гривень і його позбавлять водійських прав строком на один рік. Якщо протягом року водій вчинить подібне правопорушення повторно, йому доведеться сплатити вже 20400 гривень і втратити право керування транспортними засобами строком на три роки.

За вживання водієм тра­нспортного засобу після дорожньо-транспортної пригоди за його участю алкоголю, наркотиків, а також лікарських препаратів, виготовлених на їх основі, водієві доведеться сплатити 20400 гривень або відбути адміністративний арешт на строк п’ятнадцять діб із позбавленням права керування транспортними засобами строком на три роки.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!