Газета по-надвірнянськи
 

Фізична особа-підприємець, яка здійснює торгівлю алкогольними напоями і тютюновими виробами у гірській місцевості, повинна застосовувати РРО

9 лютого 2018, 14:19 | Рубрика: Інформує оДПІ Версія для друку Версія для друку 109 переглядів

Нагадаємо, що 20 грудня 2017 р. набрала чинності постанова КМУ від 18 грудня 2017 р. №984, якою внесено зміни до постанови КМУ від 23 серпня 2000 р. № 1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Згідно із внесеними змінами для суб’єктів господарювання, котрі здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами, встановлено обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО), незалежно від території і типу населених пунктів, де ведуть таку торгівлю.

Тобто, суб‘єкти господарювання, які торгують алкогольними напоями і тютюновими виробами з використанням КОРО та РК на території сіл і селищ міського типу, яким надано статус гірських населених пунктів, необхідно зареєструвати, опломбувати у встановленому порядку та перевести у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, на загальних засадах відповідно до вимог ч. 1 ст. 3 Закону України від 6 липня 1995 р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями.

У зв’язку з обов’язковим застосуванням РРО при торгівлі акцизними товарами згідно з вимогами ч. 33 ст. 15 ЗУ від 19 грудня 1995 р. № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» із змінами та доповненнями, необхідно внести зміни у видані ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Потрібно до Головного управління подати заяву, на підставі якої протягом трьох робочих днів видають ліцензію, оформлену на новому бланку з урахуванням змін.

Надвірнянська ОДПІ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!