Газета по-надвірнянськи
 

Кікбоксерська слава Надвірної

9 лютого 2018, 15:14 | Рубрика: Спорт Версія для друку Версія для друку 305 переглядів

У спорткомплексі профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» відбулися змагання у рамках відкритого чемпіонату області із кікбоксингу ВТКА, який присвятили вшануванню 100-річчю бою під Крутами. Учасниками стали представники більше як 12 боксерських і кікбоксерських клубів з Івано-Франківської, Хмельницької, Чернівецької і Тернопільської областей, які змагалися у трьох дисциплінах – фул-контакт, лоу-кік та К-1 і вікових категоріях 2008-2009, 2006-2007, 2004-2005, 2002-2003 років народження і дорослих.

спільна

Директор спорткомплексу профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», депутат міської ради Тарас Вінтоняк розповів, що цей турнір відбувається вже втретє, за підтримки районної і міської влади, корпорацій «Полярис» і деревообробної «Карпати» та багатьох інших.

бій-1

Участь у святковому відкритті змагу взяв Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, який промовив: – Сьогодні ми перебуваємо в історичні дні – 100-річчя бою під Крутами – це та знакова і трагічна подія, якій ми присвятили цей турнір, вшановуючи світлу пам’ять хлопців, котрі стали на захист молодої української держави. Привітав учасників головний тренер професійного центру єдиноборств «Бескид» з Івано-Франківська Олексій Рошак, який відзначив, що ці змагання є хорошим шансом для того, щоб поїхати на чемпіонат України, а в подальшому – Європи та світу.

бій-2

Захоплююче та потужно виступили господарі змагань: першими стали Андрій Дудик (32 кг), Андрій Куцаєнко (43 кг), Ілля Кулініч (54 кг), Дмитро Сорока (59 кг), Володимир Пятишин (60 кг), Владислав Дзебчук (63 кг) та Богдан Івахнюк (75 кг), другими – Сергій Семчук (46 кг) і Сергій Климко (59 кг).

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!