Газета по-надвірнянськи
 

«Марш за майбутнє» у Києві

9 лютого 2018, 15:36 | Рубрика: Суспільство Версія для друку Версія для друку 123 переглядів

У неділю, 4 лютого, незважаючи на перешкоди влади, «Марш за майбутнє» зібрав у Києві понад 10 тисяч людей (за даними правоохоронців – орієнтовно 2,5 тисячі чол. – Ред). Мирною ходою від парку Тараса Шевченка до Європейської площі пройшли тисячі українців, які не хочуть терпіти корупцію у владі, грабіжницькі тарифи і життя на межі виживання. Основні вимоги людей – відставка Порошенка, зміна виборчої системи, прийняття закону про антикорупційні суди. Взяли участь у «Марші за майбутнє» представники абсолютно всіх регіонів України. Приїхали до Києва і прикарпатці.

імпічмент

– Ми хочемо відставки Президента. Порошенко себе повністю зганьбив своїми вчинками по відношенню до українців, – говорить учасник акції Руслан Мельник.

Координатор партії «РУХ НОВИХ СИЛ» в Івано-Франківській області Тетяна Пришляк каже, що сьогодні кожного українця турбує бідність  держави і корумпованість  влади: «Людей обкладають непосильними тарифами, особливо це відчутно для старшого покоління, в яких низькі пенсії. Ми наближаємося до роковин розстрілів на Майдані, а в той самий час бачимо випадки, коли повертаються злочинці часів Януковича. Безкарність і свавілля сьогоднішньої влади провокує те, що люди готові до радикальних дій».

Завершенням «Маршу за майбутнє» у Києві став автопробіг до маєтку Петра Порошенка. Зі сцени лідер «РУХУ НОВИХ СИЛ» Михайло Саакашвілі повідомив, що подібні мирні візити влаштують усім прибічникам пропрезидентської партії.

Уже 18 лютого українців запрошують на чергове віче проти діючої влади. Мітинги відбудуться у Києві та у всіх обласних центрах України. На Майдан у столиці запрошують і Порошенка, аби той заявив про відставку.

– О 12-й год. ми знову вийдемо на Майдан у Києві, у всіх областях України. Нас вийдуть мільйони.

Адже Порошенко лежить колодою на шляху до змін. Ступінь деградації наших високопосадовців стає очевидним не лише для українців, а й для всієї Європи. Петро «мальдівський» та Юрко «сейшельський» стали символами морального та інтелектуального падіння чиновників, які нахабно шикують на курортах під час війни. Вони крадуть не тільки наші гроші, але й віру у можливість гідно жити у своїй країні. Чотири роки минуло після втечі Януковича, тепер можна стверджувати, що вони всіх нас обдурили, ніхто не покараний за злочини проти Майдану, а корупційні схеми розійшлись до небачених масштабів. Українці загнані у злидні і поставлені на межу виживання. У нашій державі відбулася узурпація влади президентом. Порошенко запровадив тіньовий контроль над роботою Верховної Ради, уряду, судами, місцевими органами самоврядування, СБУ, Нацбанком, телеканалами, вдаючи з себе при цьому європейського політика. Порошенко став гарантом безкарності для олігархів, гарантом збереження корупції, гарантом відсутності будь-яких перспектив для українців на своїй землі. Наша головна вимога – відставка Порошенка», – заявив народний депутат України, один із лідерів партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Юрій Дерев’янко, повідомляє прес-служба обласної організації політично партії «РУХ НОВИХ СИЛ».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!