Газета по-надвірнянськи
 

На дні депутата обговорили зміни до бюджетів 2017 і 2018 років

2 лютого 2018, 15:48 | Рубрика: У районній раді Версія для друку Версія для друку 487 переглядів

У четвер, 25 січня, відбувся день депутата, на якому районні обранці скрупульозно і виважено підійшли до обговорення важливих питань – про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2017 рік» і «Про районний бюджет на 2018 рік», а також «Про план роботи районної ради на 2018 рік».

Карманський

Як поінформував начальник управління фінансів РДА Михайло Обідняк, у бюджеті на 2017 рік необхідно врахувати в доходах і видатках надходження стабілізаційної дотації у розмірі 4 млн. 308 тис. гривень. – Ці кошти спрямовано на заробітну плату працівникам установ охорони здоров’я – 3 млн. 400 тис. грн. та освіти – 908 тис. грн. Також у відповідності до рішень обласної ради «Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища  за рахунок планових надходжень у 2017 році» вносять зміни по об’єктах фінансування. Зокрема: на 650 тис. грн. зменшено фінансування на придбання спецмашини для збору та транспортування побутових відходів на території Зеленської сільської ради; на аналогічну суму збільшено реконструкцію каналізаційного колектора від ГКНС до НОС на очисних спорудах у Надвірній. Ще 110 тис. грн., зекономлених на придбанні спецмашини для транспортування твердих побутових відходів на території Ланчинської селищної ради, використають для будівництва каналізаційного колектора у Надвірній в мікрорайоні вулиць Коперніка, Чайковського і Вишневої.

Серед іншого, Михайло Обідняк зазначив, що внаслідок додаткових надходжень із державного бюджету стабілізаційної і медичної субвенцій та зменшення бюджетних призначень головних розпорядників коштів районного бюджету власні доходи районного бюджету зменшуються на 6 млн. 221 тис. грн. Заступник голови районної ради Ігор Писклинець звернув увагу на розподіл стабілізаційної субвенції.

Начальник управління фінансів РДА Михайло Обідняк розповів про зміни і в бюджеті на 2018 рік. Передусім, у доходах і видатках районного бюджету враховують субвенції: Надвірнянської міської ради у сумі 70 тис. грн. на відшкодування батьківської плати за відвідування дошкільних навчальних закладів м. Надвірна дітьми із сімей учасників АТО, за спеціальним фондом – 1 млн. 350 тис. грн., які розподілені таким чином: 500 тис. грн. – для будівництва котельні для загальноосвітніх міських шкіл №1 і №2 і районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді, 700 тис. грн. – співфінансування двох проектів із будівництва комплексних спортивних майданчиків із штучним покриттям для фізкультурно-оздоровчих занять учнів Надвірнянських ліцею і ЗОШ №1 державної програми Міністерства регіонального розвитку «Будівництво футбольних полів із штучним покриттям»; 100 тис. грн. – Надвірнянській дитячій лікарні і 50 тис. грн. – центральній районній лікарні; Пасічнянської сільської ради – 14 тис. грн. для оплати послуги із вивезення сміття; Пнівської сільської ради – 5 тис. грн. для придбання спортивного інвентарю для місцевої ЗОШ І-ІІІ ст.

Також начальник управління фінансів РДА розповів про нюанси перерозподілу бюджетних призначень головних розпорядників коштів районного бюджету.

Насамкінець, голова районної ради Іван Гурмак і депутатський корпус районної ради оплесками привітали Михайла Обідняка з обранням заступником Делятинського селищного голови об’єднаної територіальної громади, а колегу Тетяну Пришляк – із днем Ангела.

Заступник голови районної ради Ігор Писклинець ознайомив присутніх із планом роботи районної ради на 2018 рік. Депутати районної ради Андрій Карманський і Микола Гусак висловили побажання, щоб на одній із найближчих сесій районної ради заслухали інформацію про стан пасажирських перевезень, оскільки відбулося подорожчання внутрішньорайонних перевезень і досі не врегульована ситуація із перевезеннями пасажирів Тисменичанського напрямку, а Микола Сенатович – про звіт райдержадміністрації щодо виконання депутатських запитів і звернень.

Районні обранці продовжили свою клопітку роботу на засіданнях профільних депутатських комісій районної ради.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!