Газета по-надвірнянськи
 

На сесії Надвірнянської міської ради

23 лютого 2018, 14:20 | Рубрика: У міській раді Версія для друку Версія для друку 439 переглядів

У четвер, 15 лютого, відбулось засідання 21-ї сесії міської ради під головуванням Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича, під час якого заслухали звіт міського голови за 2017 рік, виконання дохідної і видаткової частин міського бюджету, плану соціально-економічного розвитку м. Надвірна, цільових програм за 2017 рік та обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста, земельних відносин тощо.

Упродовж пленарного засідання розглянуто 61 питання.

Міський голова розпочав засідання із вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, Героїв Крут та всіх Героїв України, які віддали своє життя в боротьбі за свободу та незалежність України, й оголосив хвилину мовчання за всіма загиблими Героями України.

На засіданні сесії звіт міського голови за 2017 рік представили у формі відеопрезентації та друкованого посібника. Зіновій Андрійович оцінив 2017-й як позитивний та успішний для громади м. Надвірна, адже тенденція росту і сталого розвитку спостерігалася в усіх сферах діяльності міської ради. Зазначив, що минулий рік виявився непростим і нелегким, але насиченим важливими та знаковими подіями. Спільними зусиллями з депутатським корпусом, виконавчим комітетом, апаратом міської ради та громадою вдалось вирішити ряд питань і реалізувати різного роду проекти, спрямовані на розвиток та розбудову інфраструктури міста, забезпечення належної роботи комунальних служб, покращення благоустрою, дорожньої інфраструктури, розвиток водно-каналізаційного господарства, підтримку житлового фонду міста, належний санітарний стан, залучення інвестицій та міжнародних грантів, реалізацію різних проектів і програм, допомогу учасникам АТО, підтримку спортивних, культурно-мистецьких, молодіжних програм та ініціатив тощо.

Зіновій Андрійович висловив щиру подяку всім надвірнянцям за підтримку, розуміння, терпіння, злагоджену роботу та щоденну працю, за активну й дієву позицію у вирішенні питань життєзабезпечення нашого міста. Головною метою на 2018-й і подальші роки залишається продовження всіх починань, закладених у минулому, не зупинятися на досягнутому і щоб наступні роки служіння громаді стали для розбудови і на користь Надвірної (зі звітом міського голови м. Надвірна Зіновія Андрійовича за 2017 рік можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Надвірнянської міської ради).

Під час засідання сесії міський голова зачитав заяву з приводу прийняття Польщею Закону «Про Інститут національної пам’яті Комісію з переслідування злочинів проти польського народу».

Начальник управління бухгалтерського обліку і звітності міської ради Ольга Збіглей доповіла з питань про виконання дохідної та видаткової частин міського бюджету за 2017 р., виділення коштів із залишку минулого року, внесення змін у кошторисні призначення міського бюджету, надання згоди на безоплатне прийняття системи відео­спостереження (розширення мережі, друга черга), затвердження протоколу комісії з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна, з яких прийняли позитивні рішення.

Заслухали інформацію першого заступника міського голови Олега Йосипенка щодо виконання Плану соціально-економічного розвитку м. Надвірна за 2017 рік, коригування тарифів на вивіз та утилізацію ТПВ й обслуговування ліфтів КП «Надвірнянський житловик», тарифи на теплопостачання для бюджетних та інших споживачів для ТзОВ «Струмок», встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік, яку враховують при вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення), передачу на баланс КП «Надвірнаводоканал» робіт, виконані за рахунок міських бюджетних коштів, з яких також ухвалили позитивні рішення.

Заслухали інформацію секретаря міської ради Тараса Пекарського про виконання програм міського бюджету за 2017 рік і внесли зміни у програму розвитку туризму м. Надвірна на 2018 рік.

Рішенням сесії виділено кошти з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги жителям міста, зокрема, учасникам АТО, про що доповів керуючий справами міськради Олег Антонюк.

Обговорили питання, з яких доповідав завідувач організаційно-юридичного відділу Ярослав Дем’янчук. Зокрема, розглянули заяву громадської організації «Товариство живої етики» про продовження дії договору безоплатного користування приміщенням (кімната площею 18 кв. м. у ДНЗ «Вогник» на вул. Костя Левицького, 3«а» у м. Надвірна) та заяви ТзОВ «СТРУМОК» про внесення змін до пункту 3 рішення міської ради від 2 листопада 2017 р. № 753-19/2017 та направлення на адресу ТзОВ «Струмок» скорегованого Акту приймання передачі теплотрас, що фактично використовується у цілісному майновому комплексі на вул. Кн. Ольги, 9 у Надвірній. Відмовлено ТзОВ «Струмок» у задоволенні заяв про зарахування коштів – 13367,97 грн., перерахованих за оренду приміщення центрального теплового пункту (ЦТП) у рахунок орендної плати за оренду цілісного майнового комплексу котельні на вул. Княгині Ольги, 9 у м. Надвірна та щодо зарахування у вартість орендної плати за користування включення цілісним майновим комплексом опалювальної котельні (ЦМК) на вул. Княгині Ольги, 9 у м. Надвірна коштів – 116384 грн. (у т. ч. ПДВ), витрачених ТзОВ «СТРУМОК» на реконструкцію (заміну) теплотраси від опалювальної котельні до теплокамери № 20 на вул. Котляревського або відшкодування ТЗОВ «СТРУМОК» вказаних коштів.

На засіданні сесії затвердили Програму ведення містобудівного кадастру м. Надвірна на 2017-2019 рр. і внес­ли зміни у Положення про порядок присвоєння (зміну) та реєстрації адрес об’єктам нерухомості м. Надвірна, про що доповіла начальник відділу містобудування та архітектури Світлана Кантор. Депутати також надали дозволи на розробку та затвердили проекти детального плану території.

Заслухали інформацію провідного спеціаліста-землевпорядника міської ради Лілії Хлопан про встановлення черговості та порядку розгляду заяв учасників АТО про виділення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів на вул. Володимира Великого у м. Надвірна. Прийнято позитивні рішення з питань про поновлення, припинення договорів оренди земельних ділянок, надання згоди на суб­оренду, викуп, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою, технічних документацій щодо оформлення права користування земельними ділянками.

Завершили сесію оголошенням депутатських запитів і звернень.

Інф. Надвірнянської міської ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!