Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянський «Бескид» очолив відомий тренер України

9 лютого 2018, 15:42 | Рубрика: Новини, Спорт Версія для друку Версія для друку 531 переглядів

У райдержадміністрації на засіданні Ради футбольного клубу «Бескид» за участі Надвірнянського міського голови Зіновія Андрійовича, голови районної ради Івана Гурмака та його заступника Ігоря Писклинця, заступника голови РДА Богдана Зеленчука, президента ФК «Бескид» депутата міської ради Олега Даціва, членів ради і гравців ФК «Бескид» представили нового тренера команди Петра Кушлика – заслуженого тренера України з футболу.

Кушлик

У 1998 р. він визнаний найкращим тренером року 3-го дивізіону. У 2007-му нагороджений медаллю «Спортивна слава Прикарпаття». Тренер команд: «Хімік» (Калуш), «Бистриця» (Надвірна), «Спартак» (Івано-Франківськ). у 1992-2000 роках Петро Кушлик працював у Польщі. Головний тренер команд трьох польських дивізіонів: «Гранат» (Скаржиско – Камєнна), «Авіа» (Свіднік), «Тлокі» (Уожице), «Хетьман» (Влошчова). Останній рік у Польщі – головний тренер дворазового чемпіона країни, дворазового володаря національного кубка, учасника Ліги чемпіонів і Кубка УЄФА – команди першого дивізіону «Відзев» з міста Лодзь. 2001-2005 роки – старший тренер луцької «Волині». 2005-2008 роки – головний тренер ужгородського «Закарпаття» (перша та вища ліги). 2011-2012 роки – головний тренер «Прикарпаття» (Івано-Франківск).

Футбольна команда «Бескид» є візитівкою Надвірної, яка захищає честь району та міста у чемпіонаті та Кубку області з футболу.

Команду створили у 1927 році. Виступала під назвою «Бистриця», а в повоєнний час – під назвою «Нафтовик». Назву «Бескид» команді повернули у 1994-му. У 1988 році очолювана тренером Петром Кушликом надвірнянська команда виборола чемпіонство в області. На сьогодні головним завданням є відновити цю традицію чемпіонства.

Зараз команда розпочинає підготовку до другого кола чемпіонату області. Перед новим тренером поставлено основне завдання – поповнити склад вправними гравцями, передусім, із нашого району, і належно їх підготувати для участі в чемпіонаті. Фінансування клубу здійснюють за кошти з районного та міського бюджетів.

Як зазначив міський голова Зіновій Андрійович, головне сьогодні – не втратити шансу, щоб перейняти досвід знаного не тільки в Україні, а й у всьому світі тренера, який дасть можливість відродити кращі спортивні традиції нашого краю і гідно представити місто та район на футбольних змаганнях. У нас є належна підготовка юнацького складу. У свою чергу, Надвірнянська міська рада надасть фінансову підтримку.

21 грудня 2017 року на сесії міської ради затверджено програму розвитку фізичної культури і спорту у місті Надвірна на 2018 рік.

Програмою передбачено кошти на реалізацію низки заходів, спрямованих на створення належних умов для підвищення ефективного розвитку фізкультури і спорту на території Надвірнянської міської ради,  серед яких, 200 тис. на фінансову підтримку ФК «Бескид», матеріальне забезпечення виїзних матчів футбольної команди  в чемпіонаті області.

Петро Кушлик наголосив, що докладе максимум зусиль, щоб надвірнянська команда досягла позитивних результатів. Наприкінці зустрічі з гравцями команди обговорили організаційні питання майбутніх тренувань.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!