Газета по-надвірнянськи
 

Обговорили співпрацю із нафтовиками

2 лютого 2018, 15:47 | Рубрика: У райдержадміністрації Версія для друку Версія для друку 516 переглядів

У райдержадміністрації відбулася робоча зустріч заступника голови РДА Богдана Зеленчука з виконуючим обов’язків начальника НГВУ «Надвірнанафтогаз», директором бізнес-підрозділу (Захід) ПАТ «Укрнафта» Олегом Мальчиком та головним бухгалтером НГВУ Євгеном Хойським. Участь у засіданні взяли керівник апарату РДА Микола Кравчук та начальник Надвірнянського управління Головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області Василь Гнатюк.

нгву

Метою зустрічі стало обговорення проблем району, особливу увагу приділили сплаті податку з доходів фізичних осіб, передачі об’єктів соціальної сфери НГВУ на баланс Надвірнянської міської ради, зокрема, стадіону «Нафтовик» і клубу «Нафтовик». Ще одну споруду санаторій «Плай» у селищі Битків планують передати громаді району. Посадовці обговорили і механізм передачі даних об’єктів. Також зазначено про добудову другої черги Битківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Зустріч пройшла вдало та результативно, намічено шляхи для співпраці.

Краян турбують пасажирські перевезення

У понеділок, 29 січня, в РДА відбувся прийом громадян з особистих питань головою райдержадміністрації Олександром Кенізом. Під час нього обговорили колективне звернення Ради старійшин с. Пнів щодо підвищення тарифів на проїзд за маршрутом Надвірна-Пнів.

За результатами розгляду Олександром Кенізом дано відповідні доручення.

Працюють над створенням Пасічнянської ОТГ

На нараді заступника голови обласної державної адміністрації Богдана Кобилянського, представників Центру підтримки місцевого самоврядування Руслана Панасюка та Максима Чопея з керівництвом району  та головами сільських рад Пасічна, Зелена, Бистриця, депутатами районної ради щодо створення громади з центром у с. Пасічна.

За підсумками обговорення вирішили об’єднати всі зусилля активів сіл Пасічна, Зелена, Бистриця для створення найбільш спроможної об’єднаної територіальної громади.

Інформація РДА. 

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!