Газета по-надвірнянськи
 

Оголошення

9 лютого 2018, 15:53 | Рубрика: Оголошення Версія для друку Версія для друку 594 переглядів

______________________________________

(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (автоматично генерується програмними засобами ведення Реєстру,

не зазначається суб’єктом господарювання)

201712294/6

(реєстраційний номер справи про оцінкувпливу на довкілля планованої діяльності)

ОГОЛОШЕННЯ

про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність.

Видобуток вуглеводнів у межах Пасічнянського нафтогазоконденсатного родовища становить 3100 т нафти, 400 т конденсату і 46 млн. м куб. попутного та природного газу в рік. В адміністративному відношенні родовище розташоване на території Надвірнянського та Богородчанського районів Івано-Франківської області на землях Пасічнянської, Битківської, Пнівської, Молодківської та Бабченської сільських рад. Площа родовища складає 36 км кв.

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

2. Суб’єкт господарювання.

ПАТ «Укрнафта», код ЄДРПОУ 00135390, поштовий індекс 04053, провулок Несторівський, буд. 3-5, м. Київ, тел. (03475) 2-64-45.

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи-підприємця, ідентифікаційний код або серія і номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті), місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи-підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення.

Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації в Івано-Франківській області: м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 23 A; тел./факс 52-61-50; контактна особа Гасимов Ріяфет Садигогли.

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля.

Продовження строку дії спеціального дозволу на користування надрами (видобування «нафта, газ розчинений у нафті, газ природний, конденсат, супутні: етан, пропан, бутани») на Пасічнянському родовищі, що видає: Державна служба геології та надр України». Закон України «Про нафту і газ».

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подавати письмо (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядають.

Громадські слухання (перші) відбудуться 28 лютого 2018 р. об 11-й годині у клубі «Нафтовик»: вул. Шептицького, будинок 34, м. Надвірна.

(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

Громадські слухання (другі) відбудуться __________________________________________________

(вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності.

Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації в Івано-Франківській області: м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 23 A; тел./факс 52-61-50; контактна особа Гасимов Ріяфет Садигогли.

(зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надають зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій.

Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації в Івано-Франківській області: 76014, м. Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 23 A, ifecobez@gmail.com; тел./факс 52-61-50; контактна особа Гасимов Ріяфет Садигогли.

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

Зауваження і пропозиції приймають протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності.

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 168 аркушах.

______________________________________

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

______________________________________

(зазначити іншу екологічну інформацію, що стосується планованої діяльності)

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними.

Нафтогазовидобувне управління «Надвірнанафтогаз», вул. Грушевського, будинок 13 – з 9 лютого 2018 року, контактна особа Боднарук Іван Миколайович;

Пнівська сільська рада, вул. Українських Січових Стрільців, будинок 69, с. Пнів – з 9 лютого 2018 року, контактна особа Гладиш Василь Миколайович;

Пасічнянська сільська рада, вул. Софії Галечко, будинок 127, с. Пасічна – з 9 лютого 2018 року, контактна особа Михайлюк Василь Васильович;

Битківська селищна рада, вул. Шевченка, будинок, 344, смт. Битків – з 9 лютого 2018 року, контактна особа Вінтоняк Василь Йосипович;

Молодківська сільська рада, вул. Шевченка, будинок 60, с. Молодків – з 9 лютого 2018 року, контактна особа Івасик Степан Юрійович;

Бабченська сільська рада, вул. Першотравнева, с. Бабче – з 9 лютого 2018 року, контактна особа Андріїв Ігор Васильович.

(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа).

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!