Газета по-надвірнянськи
 

Основна увага – звітам комунальних підприємств районної ради

2 лютого 2018, 15:49 | Рубрика: У районній раді Версія для друку Версія для друку 487 переглядів

Засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, комунальної власності, земельних відносин та екології пройшло у змістовній дискусії щодо вирішення проблемних питань з розвитку району та комунальних підприємств районної ради. Першочергово члени цієї комісії Сергій Штогрин (голова), Микола Гусак, Дмитро Гуменяк, Андрій Гунда і Андрій Гуцько підтримали запропонований порядок денний, який включає у себе зміни до районних бюджетів на 2017 і 2018 роки та календарний план роботи на цей рік.

Директори комунальних підприємств районної ради – «Теплокомуненерго» Роман Мажак, «Архітектурно-планувальне бюро» Іван Марчук і «Аптека №100» Людмила Кунько докладно проінформували про виконання річних фінансових планів і представили планові показники діяльності у цьому році. Депутати районної ради проголосували за включення цих питань у порядок денний чергової сесії.

Роман Мажак попросив допомоги в депутатів щодо вирішення двох питань – постачання дров, бо дотепер не отримано відповіді на спільний лист голів районної ради і РДА в обласне управління лісового господарства і мисливства щодо обсягів постачання деревини із Делятинського, Івано-Франківського і Надвірнянського держлісгоспів та співфінансування на придбання твердопаливного котла для опалення дитячої лікарні і будинку дитини. Ці два проблемні питання взяті до відома і перебуватимуть під контролем районних обранців.

Також взято до відома звернення філії «Надвірнянський райавтодор» до сільських і селищних рад щодо виділення коштів на паливно-мастильні матеріали, необхідних для розчистки та усунення слизькості на дорогах, Середньомайданської сільської ради – ремонту моста на дорозі Ланчин – Богородчани та Івано-Франківської обласної ради – про передбачення коштів у районному бюджеті для ремонту місцевих шляхів.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!