Газета по-надвірнянськи
 

Підтримали всеукраїнський марш

23 лютого 2018, 14:19 | Рубрика: Суспільство Версія для друку Версія для друку 508 переглядів

Підтримати всеукраїнський «Марш за мабутнє! За відставку Порошенка!», який організувала партія «РУХ НОВИХ СИЛ» у неділю, 18 лютого, на площі перед пам’ятником Іванові Франку в Івано-Франківську зібралися сотні людей, аби висловити незгоду з діями президента.

«Те, що відбувається в Україні, не може залишити байдужим. У мене просто серце розривається, не можна мовчати, треба виходити і боротися! Я маю двох дітей і не хочу, щоб вони так жили. Щоб не думали, як вони мають прожити до кінця місяця за ті гроші. Тому я тут і буду  виходити надалі», – розповідає пані Оксана з Ямниці.

«Не дивлячись на те, що на сході помирають хлопці за Україну, купка людей у Верховній Раді розкошує. Мене найбільше болить серце за стареньких людей, які заходять у магазин, рахують кожну копійку і не можуть нічого собі купити», – каже учасниця мітингу пані Євдокія з Івано-Франківська.

За словами координатора партії «РУХ НОВИХ СИЛ» в Івано-Франківській області Тетяни Пришляк, чинний президент обрав сьогодні шлях диктатури, тому українське суспільство обурене і здатне на протест. «Спільно з усіма містами України Прикарпаття вимагає негайної відставки президента. Порошенко запровадив контроль над Кабміном, судами, Нацбанком, органами місцевого самоврядування. Вдаючи європейського політика, став гарантом безкарності для олігархів, гарантом збереження корупції та відсутності будь-яких життєвих перспектив для мільйонів українців на своїй землі», – йдеться у резолюції віче.

Подібні заходи активісти планують проводити і надалі. Окрім цього закликають усіх небайдужих залишати у вуличних наметах свої контакти, аби спільно змінювати ситуацію у державі. На «Марші за мабутнє! За відставку Порошенка» активісти партії «РУХ НОВИХ СИЛ» оголосили також і про план боротьби з діючою владною системою. Перш за все, заявили про створення комітетів громадського опору, які мають будувати мережу спротиву олігархату та диктатурі і стати опорою для побудови сучасної країни.

Представник комітету, кажуть у РНС, має бути у кожному багатоквартирному будинку і навіть у найменшому населеному пункті. А його головне завдання – гуртувати людей та доносити об’єктивну інформацію про ситуацію у державі до населення. А ще проводити масові мирні акції протесту. «При комітетах створять групи прямої дії, які здійснюватимуть цивілізований тиск на чиновників Порошенка – суддів, прокурорів, чиновників. Ці люди продовжуватимуть тиск на парламент і пікетуватимуть Порошенка для негайної відставки. Солодке життя для таких в Україні має закінчитися», – йдеться у резолюції зібрання.

Наразі продовжується безстрокова акція по збору підписів за відставку Порошенка по всій країні. Також формують списки кандидатів у депутати у тимчасовий парламент та антикризовий уряд України, інформує прес-служба Івано-Франківської обласної організації партії РНС.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!