Газета по-надвірнянськи
 

Підтримали запропоновані питання

2 лютого 2018, 15:51 | Рубрика: У районній раді Версія для друку Версія для друку 455 переглядів

По-діловому підійшли до обговорення матеріалів сесії на засіданні постійної депутатської комісії районної ради з питань промисловості, торгівлі, будівництва, транспорту і житлово-комунального господарства під орудою Миколи Сенатовича за координацією головного спеціаліста відділу організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради Степана Дричака.

У центрі уваги депутатів – питання про внесення змін до рішення районної ради від 5 січня 2017 р. «Про районний бюджет на 2017 рік», а також до рішення районної ради від 20 грудня 2017 р. «Про районний бюджет на 2018 рік». Члени профільної комісії переконані, що пропоновані проекти рішень зумовлені вимогою часу і нинішньою фінансовою ситуацією у державі.

Водночас депутати підтримали цьогорічний план роботи представницької влади району.

… і проекти рішень

На чолі із заступником керуючого справами – начальником відділу правового забезпечення виконавчого апарату районної ради Ігорем Білоганом комісія мандатна, з питань депутатської діяльності, зв`язків із громадськістю, захисту прав людини, законності, правопорядку та децентралізації детально зупинилася на матеріалах сесії, що стосуються внесення змін до двох рішень районної ради, підтримавши проекти рішень цих питань.

Також депутати обговорили і взяли до відома інформацію Надвірнянської місцевої прокуратури про стан законності і правопорядку на території Надвірнянського району.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!