Газета по-надвірнянськи
 

Повідомлення про проведення конкурсу молодіжних проектів

2 лютого 2018, 14:46 | Рубрика: Громадськість, У міській раді Версія для друку Версія для друку 1,361 переглядів

Надвірнянська міська рада проводить конкурс проектів з вирішення проблем розвитку молоді міста Надвірна. Основні напрямки проектів, за якими їх розробляють:

Напрям 1. Попередження негативних проявів у дитячому та молодіжному середовищі. Пропаганда здорового способу життя. Оздоровлення дітей і молоді.

Напрям 2. Формування лідерських якостей дітей та молоді, заохочення їх до активної участі у суспільних процесах. Громадянське і патріотичне виховання дітей, підлітків та молоді, розвиток громадської свідомості.

Напрям 3. Підтримка молодіжного підприємництва.

Напрям 4. Зміцнення інституту сім’ї, подолання негативної демографічної тенденції в Україні. Попередження насильства у сім’ї, протидія торгівлі людьми, сприяння впровадженню гендерної рівності у суспільстві.

Напрям 5. Розвиток фізичної культури та спорту.

Напрям 6. Екологічне виховання й освіта, участь у вирішенні місцевих екологічних проблем.

Сума фінансування у 2018 році складає 20000 грн. Максимальне фінансування одного проекту – 4000 грн.

Вимоги до учасників конкурсу: бути зареєстрованою організацією в установленому порядку і здійснювати діяльність на території Надвірнянського району; мати статус неприбутковості; бути прямо відповідальним за підготовку й управління проектною діяльністю разом із партнерами, а не діяти як посередник.

Не можуть стати учасниками Конкурсу фізичні особи, політичні партії та релігійні організації.

З умовами конкурсу та вимогами до документів можна ознайомитись на інформаційному стенді у міській раді та на веб-сторінці міської ради.

Реєстрація проектів та одержання додаткової інформації здійснюється у каб. № 11 Надвірнянської міської ради. Терміни подачі документів – із 5 лютого по 5 березня. Підбиття підсумків конкурсу та визначення переможців відбудеться до 16 березня.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!