Газета по-надвірнянськи
 

Рекомендують вийти зі складу засновників

2 лютого 2018, 15:52 | Рубрика: У районній раді Версія для друку Версія для друку 526 переглядів

Саме про вихід зі складу засновників одним із перших питань обговорила постійна депутатська комісія районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров`я та національно-патріотичного виховання у складі Володимира Кухарчука, Тараса Стасишина під керівництвом Василя Андрейчука, заступника керівника виконавчого апарату районної ради.

Мова йшла про звернення Ланчинської селищної та Переріслянської сільської рад об`єднаних територіальних громад. Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Прикінцевих положень Закону України «Про добровільне об`єднання територіальних громад» комісія рекомендувала районній раді вийти зі складу засновників Ланчинських ЗОШ І-ІІІ та І-ІІ ст., Добротівського і Волосівського навчально-виховних комплексів, Переріслянської, Фитьківської і Гаврилівської ЗОШ І-ІІІ ст., включивши це питання до порядку денного XVIII сесії районної ради.

Не менше часу члени комісії виділили для обговорення змін та доповнень до Статуту Надвірнянської центральної районної лікарні.

Члени комісії розглянули також рішення Івано-Франківської обласної ради «Про внесення змін до Програми розвитку освіти Івано-Франківщини», «Про внесення змін до рішення обласної ради від 25 грудня 2015 р. № 46-2/2015 про обласну програму «Теплий заклад культури Прикарпаття на 2016-2020 роки»»; «Про проголошення в області 2018-го – Роком Західноукраїнської Народної Республіки»; «Про регіональну цільову програму з профілактики та лікування раку грудної залози на 2018-2020 роки». Вирішили ці рішення направити райдержадміністрації для розгляду та врахування пропозицій при напрацюванні відповідних проектів рішень районної ради.

Щодо запропонованого порядку денного вісімнадцятої сесії районної ради – комісія підтримала його одноголосно.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!